Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar lányoknak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányoknak mennyire jönnek be az ázsiai (kínai, vietnámi, japán, ) fiúk?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 02:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már nagyon helyeseket köztük akik tenyleg megfogtak bár ritka eset volt. Nem volt kapcsolatom velük. De tetszettek.
2019. febr. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Koreai bejön,nagyon.
2019. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2019. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem még csak egy kicsit sem jönnek be,de manapság sokan oda vannak értük.
2019. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bejönnek, csak sok köztük a perverz...
2019. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Alacsony termet, kis farok, rizs szag. A kedvencem.
2019. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem jönnek be. Talán egy-két ázsiai fiút láttam, aki úgy jól nèzett ki, de nem jellemző, hogy megakadna rajtuk a szemem. Az ázsiai nők szerintem szépek, viszont a férfiakon ez talán inkább kevésbé előnyös.
2019. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Ha gazdagok akkor bejönnek nekik. Az exogámia miatt meg főleg.
2019. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%
A 14-18 éves lányok többsége odavan a koreai és japán lányos fiúkért. A felnőtt, nem kpop és korea rajongó nőknél szerintem egyértelmű hátrányból indulnak az ázsiai férfiak az európaiakkal (és akár más népcsoportokkal, habár itt Magyarországon nem sűrűn találkozik az ember mondjuk afrikaival) szemben.
2019. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek, kifejezetten helyesnek tartom őket, csomószor láttam már utcán, egyetemen, boltban nagyon-nagyon jól kinéző ázsiai srácot.
2019. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!