Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék ázsiai fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ázsiai fiúval ismerkedni? (:

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy nekem csak az ázsiai fiúk jönnek be(ezen pl. kínaiakat, koreaiakat stb.. értek) és szeretnék már találni egy barátot. Valaki nem tud segíteni, hogy Pest közelében hol tudnék ismerkedni? Valami ötlet? Esetleg ha van valakinek valami tapasztalata, jó lenne, ha megosztaná velem. :D

Amúgy örülnék, ha megkímélnétek a gúnyolódó, rasszista és egyéb más válaszaitoktól, amik semmit se segítenek.

Köszönöm előre is a rendes emberek válaszát! :))


16/L



2012. máj. 2. 18:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
kínai piac
2012. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Ez Magyarország ha nem tűnt volna fel már el leptek minket!

Szóval hajrá!

2012. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Ázsiába bmeg.
2012. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
36%
Ők annyira más világ, én nem szeretnék bekerülni a köreikbe, főleg, hogy nem is fogadnak be senkit igazán. Hidd el, nem szeretnek minket, csak a haszonért állomásoznak itt, leginkább lenéznek minket. Szerintem ha találnál is, csak csalódás lenne belőle.
2012. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Már minden utcasarkon van kínai bolt, ahol biztos akad 1-2 kínai elvétve.
2012. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
a japánok szeretnek minket :D
2012. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi kerüljük a rasszista megnyilvánulásokat, amikor te csak azért "szeretnél" valakit, mert más a bőrszíne?
2012. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Àzsia center....am vigyàz az amcsik megölik...XD
2012. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
39%
én meg ázsiai lánnyal akarnék ^-^
2012. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Csak nem Kpop-os vagy?:D
2012. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!