Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 29 éves csúnya, zárkózott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 éves csúnya, zárkózott, gátlásos nőnek hol lenne esélye ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hogyan vágódhatnék be fiú barát/havernál? Ha eddig nem kellettem a haveroknak akkor ezután sem fogok?

2019. febr. 24. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Bárhol. De tényleg. Ismerek ilyen lányokat, van pasijuk. Azért egy képet megnéznék, hogy mit értesz csúnya alatt. Személyiség terén szerintem nem a zárkózottsággal van a gond.
2019. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Most komolyan a saját haverjaidnál akarsz bevágódni? Miért?
2019. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Muszáj kilpned a konfort zónádból,ha erdményt akarsz az életedben.Ha duci vagy ,kkor le kell fogyni nincs mese.

Rengeted duci/kovér/molett nő mszkál kint az utcán fullosan kioltozkodve,kisminkelve és jó frizurával.De ha valaki kovér,akkor kövér.Szexuálisan nem vonza a pasik tulnyomó többségét.


A zárkózottság,gátlássoság nem baj.Ha vonzó leszl,akkor a pasik ugy is jönnek majd mint a sajtra az egerek.De ameddig nem vagy vonzó,addig otthon fogsz siránkorni a romantikus filmjeid előtt.Peace

2019. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zyprexaaa ***** válasza:
Tök mindegy hogy nézel ki.1) nem vagy csúnya.Ugyan miért lennél? 2) minden zsáknak meg van a foltja.Olyan nincs h senkinek sem tetszel. Olyan van,h ezt gondolod magadról :)Ne akarj bevágódni. Az erőlködést senki nem szereti. Viszont változtathatsz méghozzá úgy,h elkezdesz másképp gondolkodni magadról és a lehetőségeidről.Magadról lásd fentebb, lehetőségekről pedig öltözhetsz másképp (amit nem mertél felvenni vedd fel,főleg ha szexinek látod,ha mások is még jobb) és van akinek használ a festék pl.nekem :) És ott a testmozgás amire nekem is szükségem lenne, de lusta vagyok. Tudod én is csúnyának láttam magam,de van egy egyéniségem és bár nem tökéletes az alakom,mégis (elmúltam 30)amikor vörös démonnak neveztek el és most elmúltam 50 és még mindig terjed az elnevezés. Ismerkedni pedig bárhol lehet. Bárhova mész v.szemkontaktus kell hozzá v egy kérdés. Drukkolok neked!!! Ne felejtsd el az önbizalom szépít :))
2019. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél válogatós kérdező, és lesz pasid.
2019. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akár itt is... ;)
2019. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
így van, itt is lehet ismerkedni.
2019. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a csunyasagodba ne torodj bele, hanem tedd magasabbra a lecet es szepulj meg. Tegyel bele munkat, hogy az alakodbol, borodbol, frizuradbol es a ruhataradbol a maximumot kihozd. Ha kell akkor ne szegyellj orvoshoz fordulni es tegyel fel fogszabit, jarj gyogytornara stb. Sokkal tobbet ki tudsz hozni a testedbol, mint hiszed. Ha raszanod a penzt egy stilustanacsadoval kozos vasarlasra akkor a ruhatarad is szuper lesz.

A haverokat meg felejtsd el. Ne a baratzonabol akarj kivergodni, hanem viselkedj nokent aki megerdemli a noknek jaro banasmodot. Legy nyitott a barati korodon kivuli ferfiakra es a havercsaj attitudot tartsd meg a gimnaziumi barataidnak.

2019. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!