Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet keresek, mint "komoly kapcsolat", többet mint szexkapcsolat, melyik oldalakon érdemes?

Figyelt kérdés
F44.
2019. febr. 24. 20:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen felfogással, hozzáállással inkáb egyiken sem. :)
2019. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

*inkább


29f

2019. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Kifejtenéd, hogy akkor mégis mit szeretnél?
2019. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Első, ez nem igaz. Nekem nőként volt olyan élethelyzetem, amikor ennyire tartottam igényt. Majdnem össze is jött, végül más okok miatt nemet mondtam. Csak mert neked elképzelhetetlen, másnak nem biztos, hogy az.

Kérdező, ez a felület is alkalmas ilyen kapcsolat összehozására.

2019. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Ohh, félreértettem a kérdést.
2019. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Tulajdonképpen szeretnél valakit magad mellé, akivel nem csak szex lenne, hanem néha közös programok is, de mégsem akarsz elköteleződni. Ha ezt így kimondod ismerkedésnél, előbb-utóbb találsz valakit, akinek ez meg fog felelni. Akár társkereső oldalakon is.
2019. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

Ezt én sem tudom, mert vmi hasonlóban gondolkozom én is. :)

Ez nehéz dió. A legtöbb ember csak összenőve tud egy kapcsolatot elképzelni vagy a totál ellentétet: szex, aztán viszlát. Tényleg nem tudom, mert így meg állandó sértődés, kiábrándulás van...

2019. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Erre nincs fix oldal, bárhol próbálkozhatsz. Ha jól építesz kapcsolatokat, akkor menni fog tinderen és társkeresőn is.


(És lehetne, hogy abbahagyjuk azok szidását az oldalon, akik nem szimpatikusak? Higgyétek el, a kutyát nem érdekli, hogy a beszűkült világnézetetekben egy ilyen jellegű kapcsolat nem normális. A kérdés nem arra irányult, hogy szerintetek ki és milyen kapcsolatot keressen. Ha ti komolyat akartok, akkor bizonyára már megoldottátok. Nyugodtan bújjatok oda a párotokhoz. Fárasztó, hogy az ilyen jellegű kérdések alatt minden 2. hozzászólás valami megkeseredett ember rinyálása.)

2019. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
akkor lennék megkeseredett, ha 44 évesen ott tartanék, hogy ingyenk_rvát kéne keresnem :D
2019. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Írsz privátot?
2019. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!