Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehezen nyílok meg, nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen nyílok meg, nehezen engedem magamhoz közel a férfiakat. Hogyan változtassak? Szexkapcsolat nálam kizárt, hosszútávú kapcsolat kialakítása esetén a pasik önbizalom hiányosak. Bezárkózom és dobom őket.

Figyelt kérdés

Két éve vagyok egyedül. A probléma az, hogy a baráti körömben nem tudok ismerkedni, nem kerülnek be új emberek a csapatba, már mindenkinek van párja. A munkahelyemen nem lehet ismerkedni, kevesen dolgozunk ahhoz. Bulizni nem járok, mert minden barátnőm a párjával tölti értelemszerűen a szabadidejét. Így marad a netes ismerkedés.

A netes ismerkedések meg rettentően sablonosak. Vannak pasik akiknél nyilvánvaló, hogy csak szexet keresnek és van a másik véglet, amikor elkeseredetten keresnek valakit. Arany középúttal még nem nagyon sikerült találkoznom. Én nem keresek alkalmi kapcsolatot, nem bírom elviselni, ha idegen tapogat. A félénk pasik meg egy idő után elbuknak. Annyira látszik rajtuk, hogy nincs önbizalmuk, hogy egy idő után inkább dobom őket mert nem tudok férfiként tekinteni rájuk.

Legyek türelmesebb a pasikkal? Hogyan változtassak a saját hozzáállásomon?


2018. júl. 1. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok mint te de nem vagyok ennyire negatív próbálok pozitív maradni még ha nehéz is. Legyél türelmes elfog jönni az akire vágysz. Ne keresd görcsösen.
2018. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát miből kéne önbizalmat merítsen a félén fa..ika?

Mi a gond azzal ha nincs önbizalma valakinek? Ha már kapcsolatban vagy akkor ez már mit számít? Majd segítesz felépíteni az önbizalmát, nem? De kinek mi a félénk...

2018. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Netes ismerkedésből, hogy tudod ilyen jól leszűrni, hogy nincs önbizalmuk! Miért nem adsz esélyt? Lehet személyes találkozás után teljesen máshogy gondolnál egy egy emberre, mint ahogy neten megismerterted. Lehet pont Te lennél az aki meghozza neki az önbizalmat, és megnyílik melletted!
2018. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló:

Nem keresem görcsösen. Inkább szkeptikus vagyok.


Kedves második válaszoló:

A gond ott kezdődik, hogy ki is mondja. Pl.: Úgy se kellek senkinek, neked se fogok. Pedig semmi gond nincs a pasival, és nyilván próbálja az ember kicsit feldobni, ennek ellenére napjába háromszor megismétli.


Senki sem tökéletes, bármennyire is szeretne az lenni és az agyonretusált tv-sztárokra hasonlítani, nagy mell, rengeteg izom stb.

Én tisztában vagyok a saját hibáimmal amiket el is fogadok, cserébe nem a szőke herceget keresem fehér lovon mint valami rossz lázálom és ennek ellenére folyamatosan ilyenekbe botlok bele.

2018. júl. 1. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ez egy nagyon jó,reális hozzáállás hogy nem a szőke herceget keresed és tudod a saját hibáid tisztába vagy vele illetve az előnyeiddel. Amúgy meg hidd el hogy elfog jönni az az ember és ne legyél annyira szkeptikus mert nem tudod hogy hol fogsz vele véletlen belebukkani. Lehet neten,lehet élőben,lehet hogy mikor elmész bulizni valamilyen oknál fogva, vagy csak az utcán akárhol.
2018. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

A gyerekekhez legyél türelmes, a hapsinak csak egyértelmű.

31/f

2018. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is vagyok csak a lányokkal.. Ismerkedek még meg minden de már a t*köm kivan... lassan kezd elmenni a kedvem az egésztől.
2018. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben voltam vagyok mint te.A bulikból már kinőttem...a tömeget meg mindig is utáltam max elviseltem.Az utolsó kapcsolatom után úgy voltam vele ,hogy jobb az egyedül lét.Aztán nem régiben valami baj történhetett mert eszembe jutott h mégis kéne valaki.Mondom feljövök gyikra megnézem mik a mai divatos problémák egy kapcsolatban :)Megjegyzem nekem egy párkapcsolatból az érzelmi része hiányzik...az h van egy "társad"nem a digi dugi...akkor inkább rossz lányhoz mennék.barátból van kis millió szal az sem kell.Na tehát ide feljöttem és kb 2nap alatt elment a kedvem az egésztől.Mást se látok mint h házasság alatt h semmizük ki a férjünket feleségünket,h csaljuk meg,miért unalmas,miért rossz vele a sex,mit csinál,mit nem csinál...na ez kell a halálnak.minden van csak elfogadás és szeretett nincs...

Javaslom te is rágd át magad a témán és rá fox jönni h kell a halálnak az egész,nem kell neked se egy újabb görény aki elhasznál...Illetve gondold át ,h te h képzeled el a kapcsolatot amiben szívesen lennél és nézd meg mi a valóság.

Mielőtt le támadnátok:

Nem vagyok nő gyülölö,nem vagyok rinyagép,nem vagyok szüz,esetlen,milliómos,kocsim sincs nem is lesz,és don huan se.Egy mezei átlagos 31éves pasi vagyok akit valszeg félre neveltek nem gyengén...mert teljesen más elképzelésem ,elvárásom van egy párkapcsolatról mint az átlagnak.Annak meg h öljük egymást semmi értelme.

2018. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az hogy az ember ilyen szinten úgymond alapjaiban változzon meg, szerintem nagyon ritka! Aki zárkózott az az is marad, persze biztos van kevés kivétel akinek sikerül. De én úgy gondolom bizonyos tulajdonságok együtt járnak egy pakkban :) aki ilyen, annak emellett több jó tulajdolsága is van. Én nem kockáztatnám ezeket azért hogy megváltozzam,és nyitottabb legyek. Persze utóbbi időben az évek folyamán változtam, nyitottabb lettem, kezdeményezőbb a nők terén, de még most is sokszor vannak ilyen elbizonytalanodások. Most például külföldön dolgozom, ez nehezíti meg a dolgom ismerkedés terén.

Lényeg hogy ne add fel, mert csak gondold végig, hány eltérő személyiség van a bolygón, és ebből elég kevés ami hozzánk passzol, szóval a jó pár megtalálásához idő kell.

2018. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyél türelmesebb.
2018. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!