Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsés és sok gondtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsés és sok gondtól szabadul meg egy átlagos külsejű aszexualis férfi a mai világban?

Figyelt kérdés

Úgy látom mai világban egy átlagos férfinak nehéz dolga van a szexualitást illetően.

A nők nagyon válogathatnak egy ilyen férfinek teperni kell. Szinte minden hülyeségbe belemegy hogy végre nőhöz jusson.

Ha egy ilyen férfi aszexualis pl haverom aki szingli és jól érzi magát egyedül és szexre sincs szüksége. Annak talán könnyebb nem fut a nők után, nem csinál hülyeséget szex kedvéért. Nem költ feleslegesen nőre. Nem utasítják vissza csomószor stb.

Nyílván lehet mondani hogy kimarad a szexből ami egy jó dolog de neki nem hiányzik neki jó nélküle is illetve a

Átlagos férfiak sem jutnak szexhez...


2019. márc. 1. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, nekem is van aszexuális szingli haverom. Annyira nem könnyű neki, mert szerelmi kapcsoltra egyébként vágyik, csak így meg nem talál senkit, aki szereti viszont nem akar vele lefeküdni. Összejött már párszor lányokkal, de egyik se tartott sokáig emiatt, utána mindig hónapokig ki volt készülve és gyűlölte magát.

Az ő életében (pont úgy, mint mindenkiében) vannak pozitívumok és negatívumok, valamiben könnyebb neki mint másnak, másban meg nehezebb.

Nem tartom se szerencsésebbnek, se szerencsétleneknek másoknál.

2019. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, meg egy átlagos külsejű, nem aszexuális nő is,mint én.
2019. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Rengetegtől. Aszexuális férfiből nagyon kevés van, sokkal több az aszexuális nő. Van ilyen társkereső is ha jól tudom, és ott sokkal több a nő, tehát csettintésre találsz magadnak frigid nőt társnak.
2019. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Simán! Eleve nem kell beállni a kanos bölénycsordába, és versengeni a nőkért. Azt az energiát simán magára fordíthatja, amivel óriási előnybe kerülhet.


A másik meg tényleg az, hogy rengeteg frigid nő van, akik még fizetnének is azért, hogy egy kapcsolaton belül ne nyúljon hozzá a párja. Szóval, szerintem sokkal jobb kilátásai vannak, mint egy szexéhes átlag férfinek.

2019. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt cáfolom, hogy sok asszex nő van, kifezett asszex társkereső még csak külföldi oldalakon, facen van egy ilyen csoport kb 250 fővel gondolom annak fele pasi, és nem is igazán aktív a csoport.

Szóval nehéz asszex, vagy alacsony libidóval megáldott nőt találni, mert már keresek egy ideje de nem találok főleg a 25-30 korosztályban ami nekem jó lenne.

Egyébként igen sokmindentől megkíméli magát egy ilyen ember, más kérdés hogy jó e neki egyedül vagy csak alapból nem talál párt.

2019. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Helyes meglátás. Miért fordítnaná a drága szabadidejét és a verejtékesen megkeresett pénzét arra hogy flegma hercegnőknek pitizzen?
2019. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Az aszexualitás az nem kiváltság szerintem ha nem betegség, kisebb a libidoja kevesebb tesztoszteront termel a szervezete és ezért nem kivánja a szexet intenzíven.
2019. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
7-es az asszexuálitás nem betegség hanem állapot, a biszex meg homi és társai... Na az biológiai betegség, csak az érintettek szeretik szépíteni meg lepontozni az igazságot!
2019. márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam eddig 9 nő próbálkozott mindet udvariasan elküldtem. Az hogy most mi lenne ha én heteró lennék és benne lenék egy kapcsolatban, ezzel a kérdéskörrel én soha nem foglalkoztam lévén nem érint.


Egy meleg se kattog azon hogy heteroként mi lenne vele.

A párkapcsolati szerencse meg az aszexualitás teljesen különálló dolgok.

2019. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!