Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam a reményt?

Figyelt kérdés
Szerelem terén nagyon balszaerencsés vagyok. 21 éves srác vagyok. Sok csalódás ért, önbizalmam szinte a nullára csökkent. Általában a szerelem mindig viszonzatlan és ez a legrossszabb érzés. Nem vagyok ronda, belsőleg rendes vagyok, jófej. Mindenem megvan ami a lányoknak kell. Hol rontom el?
2019. márc. 2. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Én tudom, hogy hol rontod el.


A helyes lépések egy lány felé:


1. Kifejezni a vonzalmad/randira hívni.

2. Megismerni és megkedvelni.

3. Kapcsolattá alakítani a megismerést és együtt lenni.

4. Megszeretni/szerelmesnek lenni ez után, vagy az idő alatt,

5. Párkapcsolatban élni vele.


Gyanúm szerint a te lépéseid a következőek lehettek:


1. Megismerni egy lányt.

2. Megszeretni az adott lányt és szerelmesnek lenni.

3. Barátkozni vele és a közelében lenni.

4. Próbálkozni aztán hosszú idő után elhívni randira.

5. Szomorkodni amiért nemet mondott, mert csak barátként tekint rád.


Tévedek?

2019. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tevedsz. Ez igy van. Viszont ha randira is hivom altalaban a vozalom egyoldalu
2019. márc. 2. 22:42
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindig azt kapom hogy megismert ilyen meg olyan erdekes sracot. Es hogy en nem vagyok elegge jo. Olyan lanyoknal probalkoztam ugy nez ki akiknek nagy valasztekuk van. Pedig atlagosak. Es a legjobbakat valasztjak. En nem vagyok muvelt, nem vagyok helyes, nem vagyok alfahim. En tudok szorakoztato lenni, erzelmes es kedves. Ennyi.
2019. márc. 2. 22:45
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Rossz mikor megszereted és elveszìted. Én is hasonló cipőben járok. Én ott tartok, hogy véget vetek az egésznek. Nem bìrok együtt élni a tudattal hogy aki a legfontosabb volt nekem annak én nem jelentettem semmit. Remélem te ennél erősebb leszel
2019. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akire azt gondoltam hogy ugyanugy szeret mint en ot, kiderult hogy megse. Sot nem is szeretett
2019. márc. 2. 22:55
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Én is ìgy jártam. Csak ő még el is hitette hogy jelentek számára valamit . Kìváncsi lennék mit fog reagálni mikor rájön mit tett velem. Legalább egy kis bűntudata lesz e. Vagy elintézi annyival hogy "egy hülyével kevesebb"
2019. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ugy esik ki hogy mar konyorgom a szeretetert. Az a par lany akit ismerek semmit se akarnak tolem. Befele fordulo tipus lettem, nem veszem a faradsagot hogy ismerkedjek. Eleg csalodason mentem keresztul, nem kell megtobb. Evente ha 1 uj szemelyt megismerek akkor jo, de azt se magamtol
2019. márc. 2. 23:02
 8/14 Karena26 ***** válasza:
40%

Csiszolnék még egy kicsit a sorrenden.


A helyes lépések egy lány felé:



1. Kifejezni a vonzalmad/randira hívni. ;)


2. Barátkozni vele. Megismerni és megkedvelni. :)


3. Kapcsolattá alakítani a megismerést és minél többet a közelében lenni. ;)


4. Megszeretni. :)


5. Ez után eljegyezni, és szeretni vagy szerelmesnek lenni az eljegyzési idő alatt és után. ;)


6. Összeházasodni, összeköltözni, éjjel-nappal szerelmesnek lenni és szerelmeskedni vele. ;)


7. Minden nap dolgozni a kapcsolatért és tudatosan táplálni a szerelem tüzét. :)


8. A legjobb barátok és szeretők lesztek. :)


9. Hálásnak lenni érte, hogy nagyobb mázlid van vele, mint a lottónyereménnyel! :)

2019. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sok embertol azt hallom hogy veletlen talalta meg elete szerelmet. En evek ota jarok ki haverokkal, velem soha semmi nem tortent. Soha senki nem mutatta ki az erdeklodeset irant. Mikozben masok semmit sem kell csinaljanak, csak ugy ugranak az olukbe a lanyok..
2019. márc. 2. 23:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Barcsak igy lenne utolso :( de en mindig valamit elszurok. Vagy q regit szereti, vagy nem vagyok az esete egy aprosag miatt, vagy egyszeruen nem valo kapcsolatra.
2019. márc. 2. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!