Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam? Jobban járok?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, magányos férfi. Soha nem volt kapxsolatom, kezedm úgy érezni, hogy már nem is lesz. Szomorú vagyok emiatt.

2017. okt. 16. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

sose add fel.

koncentrálj magadra! önismeret, önbizalom, magabiztosság.

tedd rendbed a fejedben a dolgokat, akár segítséggel is, és utána ismerkedj.

amíg magadat nem tudod szeretni, hogyan várnád el bárki mástól, hogy szeressen?

2017. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod feladni. A reménykedés a génjeinkbe van programozva.
2017. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy mondod!!

Add fel. Te szinteden értelmetlen foglalkozni vele. Nem tudsz rájönni, min kéne fejlessz magadban, bár talán éppen az elfogadást, így add fel isteneknek. Te nem tudod irányítani, így ne foglalkozz vele. Miért gondolkodnál rajta ha még csak szomorúvá tesz hiánya. Egyszerűen hagyd, fent foglalkozzanak vele, add hát fel nekik.

2017. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondold végig mik akadályoznak.

Írd össze. És javíts rajta tűz ki célokat.

Jutalmazd magad.

Másik próbálj szocializálódni emberek közé járni.

Keres érdeklődési körödnek megfelelő programokat.

Sportolj, akár másokkal.

Próbálj meg kialakítani egy új stílust ha a régi nem jó.

Tanulj tovább és vagy nyelveket, utazz legyél világlátott. Ezekkel mind gazdagodsz és jobban fogod magad érezni jobban fogod magad becsülni és ezek majd adják a szituációkat.

2017. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Elképzelni sem tudom hogy valakinek ennyi idős korára még hogy nem sikerült kapcsolatot kialakítani senkivel ha egyébként szeretne.Annyira ronda vagy vagy mi?
2017. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

"Elképzelni sem tudom hogy valakinek ennyi idős korára még hogy nem sikerült kapcsolatot kialakítani senkivel ha egyébként szeretne.Annyira ronda vagy vagy mi?"



találkozz vele, s megtudod.

2017. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Egyértelmű hogy csak a külsővel van a probléma. Amikor jól néztem ki, mindegy mekkora görény voltam, kellettem a csajoknak, meg a barátnőiknek is, akár naponta felváltva.

Most nem, de már mindegy.

2017. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó jol beszêlsz .Nem egy pasi ismerősöm van akikre csak ugy tapadnak a csajok .Néha még irigylem is őket.
2017. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, a külső sem minden. Én sportos vagyok, babaarcú, jól keresek, jól főzök, elég jó ruhákban járok, intelligens vagyok, jó a humorom, van önbizalmam, jól kommunikálok, ápolt vagyok, folyékonyan beszélek angolul, járok gyúrni, koncertekre, fesztiválokra, utazgatok külföldre, mégis mindig egyedül vagyok. Egyszerűen ennyire nincs szerencsém az ismerkedésben.
2017. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amiket leírsz a meleg pasiknak biztos bejönne.Próbálkozz náluk. :)
2017. okt. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!