Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy én sikertelen vagyok a lányoknál?

Figyelt kérdés

Hiába probálkozom náluk, elutasítanak, megbántanak, megaláznak.

Már kezdem feladni a reményt hogy találok egy aranyos lányt akivel szerethetjük egymást.

Leginkább azzal van bajuk hogy túl visszahúzódó vagyok. De attól még én is szeretnék barátnőt, és miért jobbak azok aki nagydumások és csak hülyítik, kihasználják a lányokat!?


Hogy törődjek bele hogy lehet egész életemben egyedül leszek?

21f


2019. márc. 3. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne fogadd el, ne törődj bele! Kitartóan próbálkozz, ismerkedj új és még újabb helyeken! Nem minden nő van oda a nagydumás pasikért! f.
2019. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Szokd meg. Unalmas már minden nap ez az önsajnálat.
2019. márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Eric Griffin ***** válasza:
48%
"találok egy aranyos lányt" lehet, hogy visszautasítanak lányok, és lehet bántóan teszik. De egy aranyos lány, nem fog bántó lenni, pláne nem fog megalázni. Szóval a hiba valószínűleg az, hogy nem az aranyos lányok közt keresgélsz.
2019. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te szeretnél egy olyan párt aki nem mer odsmenni valakihwz megkérdezni merre találtok valamit a városban? Szerinted hogyan tudna felnézni rád egy nő, ha az időt nem mered megkérdezni? Erre váaszolj utána lesz nőd. Nekem is 25évesen kellett rájönnöm,hogy nem a külső számít! Mindig azthittem,hogy csúnya vagyok az a baj,de bent nem voltam rendben, nem volt mire felnézni, egy lúzer voltam,de van remény ma 3-5percen belűl akár ismeretlen társaság középpontjává tudok válni. Rengeteget kell olvasni, sok viccet tudj és nyersz.
2019. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Buta vagy. Vannak könyvek, TV-sorozatok, amik segítségével meg lehet tanulni, hogyan legyél vicces, szórakoztató, beszédes. Arról nem is beszélve, hogy férfias, tökös, magabiztos, amik szintén kellenek.


Én is kb 21-23 évesen tanultam meg ezeket a dolgokat. Miért hiszi azt sok buta ember, hogy amilyen lettél tizenévesen, utána már örökre teljesen olyan maradsz? A tested is változtathatod kemény munkával, pl lehetsz nagyon izmos, de nagyon kövér, vagy nagyon vékony is. A személyiséged is változtathatod. Csak nem egyszerű, ugyanannyi munkát igényel, mint mondjuk kigyúrni magad. A legtöbb ember pedig lusta ehhez, nincs meg a kedve a kemény munkához.


27/F

2019. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus, Szexuálpszichológus
2019. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress visszahúzódó csendes lányt. Velük lesz esélyed.
2019. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!