Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves nőként még mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nőként még mennyi esélyem van értelmes férfit találni, akivel családot lehet majd alapítani?

Figyelt kérdés
Főleg, ha nem annyi igényem van, hogy mindegy, csak férfi legyen, hanem pl. legyen intelligens és ne nézzen cselédnek?
2019. márc. 3. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglepoen nagyok az eselyeid, rengeteg normalis ferfi van aki szingli barmilyen furan is hangzik. :)
2019. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
100% esélyed van erre.
2019. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet. Baromi sok tök jófej ember van... ezt azért te is tudod ;)
2019. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
85%
2019. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok! ;)
2019. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon sok bepróbálkozó van, aki eleinte puhít utána mikor megvagy kezdi kimutatni ki ő valójában. Nem szabad hinni és túl hamar ragaszkodni, mert a férfiak csak a szexre mennek és a kihasználásra minden téren. Süss, főzz, legyél kedves, gondoskodj róla. Neki meg semmi kötelessége feléd. Ja és még irányítani is akarnak, persze te nem parancsolhatsz neki, mert ne szólj az ő életébe.


Tapasztalatból írtam....

2019. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Ezen néha én is bestresszelek :D mondjuk én 25 vagyok. De aztán hamar el is kergetem ezeket a gondolatokat. Minden lehetséges csak akarni kell :) vagy legalábbis bízni benne :).
2019. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg 30 körüli férfi van, aki már megállapodna.
2019. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Semmi baj, amíg te elfogadod, hogy a férfiaknak is vannak igényei, pl. a nő legyen intelligens, és ne nézze a férfit bankkártyának :)
2019. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

"Nem szabad hinni és túl hamar ragaszkodni, mert a férfiak csak a szexre mennek és a kihasználásra minden téren."


Esetleg nézz magadba, miért az ilyen link alakokat vonzod be?

2019. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!