Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves lány vagyok 65kg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoficica99 kérdése:

13 éves lány vagyok 65kg és 168cm és mindig azt mondom magamba hogy olyan kövér vagyok sose lesz barátom nem tudok családot alapítani de anya azt mondja minden alkatú lánynak van barátja mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy fogadd el önmagadat amilyen vagy(ha nem tudsz változtatni). Ha viszont rosszul érzed magad a bőrödben és folyton ezen jár az eszed akkor muszáj változtatnod.
2012. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezd sportolni.
2012. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát most anyával szoktunk menni futni :D az jó egynek vagy hulahoppkarika
2012. jún. 15. 16:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre várj, illetve ha nagyon zavar, kezdj valami enyhe sportot, ami még tetszik is, és csináld is szorgosan. 16-18 éves korodig még nagyon sokat fog változni az alkatod, és akár magától is megoldódhat a problémád. De ha 16-18 körül sem változik számottevően a helyzet, akkor válts valami aktívabb sportra, és szintén csináld szorgosan.


És nagyjából ennyi is az egész, tényleg. Fogyókúrákat nyugodtan elfelejtheted; ha nem zabálsz reggeltől estig és nem habzsolsz csokit meg más zsíros kajákat, hanem csak egyszerűen, egészségesen eszel, akkor bőven elég, ha csak szimplán, aktívan sportolsz/edzel, és meglátod, meglesz az eredménye. Kitartás és elszántság kérdése az egész.

2012. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 futás. Egy alkalommal legyen legalább fél óra. Próbálj meg életmódot változtatni. Valószínűleg több energiát viszel be, mint amennyit igényel/felhasznál a szervezeted, így zsírrá alakul. Olvasgass erről a neten és tervezz étrendet. Ha a futás nem jön be annyira csinálhatsz kardio(zsírégető) edzést is, neten találsz videókat.
2012. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat biztos segíteni fog :D
2012. jún. 15. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, egyáltalán nem baj ha egy nő nem az a nádszál típus, csak aki hajlamos a hízásra, figyeljen jobban oda a mozgásra, és kérjél valakitől egy tápláló de diétás napi étrend összeállítást, amúgy meg vékonyabb és húsosabb nők közt is vannak, akiknek nincs barátjuk, az hogy mikor lesz barátod hidd el, nem azon fog múlni hogy most 10 kilóval több vagy, vagy kevesebb, a lényeg hogy ne negatívan álljál hozzá a dolgokhoz mert az a környezetednek is lefog jönni, mondd azt magadba hogy egy klassz lány vagy, és kezdj el sportolni valamit, ha nem sokat fogysz az sem probléma, a lényeg hogy felnőtt korodban ne egy 150 kilós nő legyél, aki menni alig tud, amúgy meg, ismerek veled kb egykorú lányt, aki 160 centi körül van és 70 kiló, és van barátja! Tehát, hogy most van rajtad néhány kiló plusz, az még nőies is lehet sokak szemében, például az enyémben, csak én jóval idősebb vagyok mint te, meg ha már most 13 évesen 100-120 kiló lennél, az már tényleg sok lenne, de 65 kiló az még abszolút normálisnak tekinthető, amúgy meg nem csak magasság függő hogy valaki hogy néz ki akárhány kilósan, de 65 kiló az még semmiképpen sem lehet olyan sok neked.
2012. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon aranyos vagy:D:$betartom amit mondtál
2012. jún. 15. 16:55
 9/9 anonim válasza:

Na hasonlítsunk hozzám téged. Én 163 vagyok, te 168cm. A súlyom 68 kg, neked 65. 13 éves fiú vagyok. Egyáltalán nem vagy kövét. Látnád az osztálytársaim.. 11 évrsen van aki nehezebb nálam.. Ha meg van akaraterőd, simán lefogyyz. Nekem igaz, a sok pluszkiló mint izomtömb :P

Amúgy kiskoromban, ha nem ismertek voona, simán levágtak volna disznónak. Mire 13 lettem, az a sok plusz sújt nem leadtam, hanem ahogy nőttem, eloszlott rajtam, szinte nem is látszik.

2012. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!