Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A huszoneves fiuk kozott van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszoneves fiuk kozott van olyan, aki helyes, ertelmes, hajlando csaladot alapitani es meg szabad?

Figyelt kérdés
Mert eppen szakitofelben vagyok a jelenlegi baratommal(38), es o azt allitja, hogy en ugysem fogok talalni senkit, mert a velem egykoru fiuk mar mind foglaltak( akik normalisak).Csak max. valami oreg fazont.Ez tenyleg igy van?En 24 eves vagyok.
2010. aug. 21. 19:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Jó duma! :)

Vannak normálisak. De ne a családalapítási terveiddel kezd velük, mert világgá szaladnak.

2010. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%
nincs,a veled egykorú fiúk élni,bulizni,csajozni,esetleg tanulni,dolgozni akarnak,családot alapítani ráérnek negyven körül is
2010. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, hogy most akarok gyerekt.Eszemben sincs.En is dolgozom, szeretnek beiratkozni egyetemre, utazni meg, stb.Szoval gyereket kb. 30 eves korom korul akarok.Csak az a gaz, hogy most ujra kell hogy kezdjem szinte az egesz eletemet, es nincs kedvem mar ilyen jellegtelen kapcsolatokhoz.masra akarok koncentralni.Meg akarok egy jo pasit, a fenebe is!!
2010. aug. 21. 19:23
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Ő fél attól hogy egyesül marad. Te még nagyon fiatal vagy, ne is törődj vele:)
2010. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Jó pasi eljön, nyugi. (Ma láttam épp egyet. Na nem nekem, én már öreg vagyok hozzá, és különben is..Csak megállapítottam: hm. milyen jóképű..kultúrlény..nyugodt..stb. erre a gyerekem elkezd hisztizni..na, ja. Szóval, csak azt akarom mondani, vannak, VANNAK!! De először ismerkedni, barátkozni..aztán, zsák a foltját.
2010. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Nézd, én párom ilyen volt, 22 volt mikor összejöttünk, komoly tervei voltak mindig is, szeretne családot is, soha nem volt bulizós, nőfaló. Most 27, még mindig ilyen.

Találni fogsz, nyugi, exed csak el akarta venni az önbizalmad.

2010. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Jópofa vagy azért, hogy így betájolod előre, hogy 10 év múlva majd a leendő pasid mit akarjon. :D
2010. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mit tajoltam be?En azt mondtam, hogy EN szeretnek gyereket 30 evesen.Amugy nem hiszem, hogy olyan furcsa kivansag, hogy a parommal 30 eves korunk korul legyen gyerekunk.Szerintem ez lenne a normalis.Vagy szerinted nem?
2010. aug. 21. 19:41
 9/32 anonim ***** válasza:
akkor nem ráérsz 30 körül keresgélni?aligha lesz olyan pasi,aki most kijelenti,hogy igen 30 körül gyerekünk lesz,jó?
2010. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Hát ha magadnak betájolod, hogy 30 éves korod után legyen gyereked, akkor az egyedül nehéz lesz, szóval ezt te már előre eltervezed, amikor még a jelenlegivel váge sincs a kapcsolatodnak. Ez furcsa? Szerintem igen. :)
2010. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!