Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férifiak, akik 30 felettiként 20 alatti lányokat keresnek, kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Olyan sokat olvasni itt, hogy a nőknek 18-tól felfelé már csak lefelé van, ellenben a férfiak...Na, mindenki érti, miről van szó.

Szóval, azon férfiak, akik 30-35 felett 16-18 éves lányokat szeretnének, a tartós párkapcsolatot, családalapítást is velük képzelik el?


2019. márc. 3. 12:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Tényleg, őszintén érdekel, nem provokatív.

Mert ilyesmire sose szoktak kitérni, hogy ezeket a gyereklányokat el is vennék, vagy csak ágybetétnek kellenek.

2019. márc. 3. 12:02
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Fogalmam sincs. De 35+ évesen én nagyon kevés olyan 25 alatti nőt láttam, akivel el tudtam volna kezelni kapcsolatot. (Nem mondom, hogy nem találkoztam intelligens, érett fiatal nővel még, de azért mem az a jellemző, főleg nem 20 év alattiaknál).
2019. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Igazából lehet. Lehet, hogy tartósat keresnek, lehet hogy még csak kiélik magukat. De minden esetre rengeteg olyat ismerek, hogy 10-20 év korkülönbséggel házasodnak és szülnek gyerekeket ennyivel idősebb pasinak.
2019. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Mindentől elvonatkoztatva, tök jó dolog lenne, egy ilyen fiatal társ, de a realitásokat figyelembe véve nem hiszem, hogy merném egy 18 évesre a hátamat bízni.

32/f

2019. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
18-tól hogy lenne lefelé, ha 18 éves nem is nő? xD Komolyan, eddig 23 év volt a limit, most 13, pár hét és a 15 éveseket temetitek... Az meg extra beteg, ha valaki 30 felett 16 éveseket kúrogat. Ja, biztos el akarja venni...
2019. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Jav.: most 18
2019. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék elképzelni ilyen felállást.

Lehet, hogy vannak olyan párok ahol ez hosszútávon(!!) jól működik, de számomra +- 5-7 év ami észszerű és műkőképes.

2019. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Én is azt mondanám, hogy aki 30-35 évesen 18 év körüli csajokat kúrogat, az még csak élvezkedik. Komolyabbá inkább az ilyen tipikus 25 éves nő és 40 éves pasi felállás szokott válni.
2019. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Pont azért hajt ezekre a fiatal csajokra, mert nem alkalmasak komoly kapcsolatra. Nem lesz esküvő, se gyerek, sőt összeköltözés se. Naivak, tapasztalatlanok, sokkal a padlót fel lehet mosni, amíg szerelmes. Este jön, reggel megy, és nem kell neki se ékszer, se wellness, boldog, ha kap egy happy mealt.

Ezek a pasik se értek még meg agyilag, benne ragadtak a kamaszkorban.

2019. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

"hogy a nőknek 18-tól felfelé már csak lefelé van,"



Ez már fájdalmasan szánalmas!

2019. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!