Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez azt jelenti hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés

Sokan meg szokták kérdezni azt tőlem hogy van e barátnőm. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy kinézik belőlem hogy nekem lehetne. 15-16 éves korom óta azt érzem hogy nekem sosem lehet barátnőm, mert én nem vagyok érdekes, vicces ember.

Van hogy itt a gyakorin elkezdek irogatni lányokkal, majd küldünk képet egymásnak, és amikor leírom nekik hogy nekem sosem volt barátnőm akkor csodálkozni szoktak. Mert szerintük helyes vagyok, meg szexi a testem, ezt ők írták, nem dicsérni akarom magam! Ezek után egy kicsit jobban érzem magam, mert ezek szerint van esélyem, főleg hogy egyszer egy lány ezek a képek alapján találkozni szeretett volna a velem, és a végén szex lett belőle:D

Csak az a baj, hogy ez a kinézetem, viszont a belső tulajdonságok a lényegek egy barátnőnek. Ami pedig nem túl előnyösek, szerintem.


2019. márc. 3. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el... aki nem hiszi hogy le tud futni egy maratont az nagy valószinűséggel nem fog.

Ha szeretnéd másképp làtni az életet olvass/nézz életrajzi filmeket, könyveket. Sokat lehet belőle tanulni, inspirálódni és rájönni, minden ember ugyanazokkal a dolgokkal küzd meg nap mint nap. Csak az egyik hisz magában a másik meg nem és ezek árnyalatai...

2019. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan kellene ezt tudnia egy vadidegennek vagy távoli ismerõsnek, aki nem ismeri a belsõ tulajdonságaidat? Kívülrõl ítél meg, ami alapján elképzelhetõnek tartja, hogy vonzó légy külsõleg egy lánynak, de ha eközben valóban elviselhetetlen személyiséged van, akkor nem sokat ér hosszú távon.
2019. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el. Miért nem tartod magad viccesnek, érdekesnek?


Én a neveltetésemből, otthoni családi körülményekből fakadóan voltam nagyon visszafogott, csendes tizenévesen, de aztán megtanultam hogy lehet másmilyennek is lenni.


A külsőn is lehet változtatni sok év kemény munkával, ha például eljár az ember edzőterembe. Ugyanígy a belsőn is lehet változtatni hosszú kitartó munkával.


Vannak módszerek arra, hogy hogyan legyen az ember viccesebb, érdekesebb. Sok idióta posványban tengeti az életet és nem akar változni, de te tudsz majd.

2019. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amig a számítógép előtt játszól napi 8 órában és edzel melette addig nem fog a személyiséged fejlődni. Unalmasnak érzed magad mert valószinűleg nem sok mindent érdekel ezért nem is tudsz hozzá szólni sok mindenhez.
2019. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó jókat ír. Unalmasnak érzed magad, mert valószínűleg unalmasan éled az életedet és tényleg nincs semmi, amit csinálnál. Változtatnod kell, az biztos.
2019. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!