Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni csajozni?

Figyelt kérdés

Kb 15 éves korom óta aktív csajozó voltam. De ezt úgy kell érteni, hogy tényleg mindig voltak barátnőim, kavarások( hát ennyi idősen max így lehet hívni), de szexre csak 19 évesen gondoltam magam érettnek. Addig csak ismerkedtem, rengeteg lánnyal jártam csók stb. Szinte ugráltam ágról ágra.. Aztán a 19 éves barátnőm, aki egy lelkironccsá tett az állandó féltékenykedéssel, semmi nem volt neki jó.. 1 évig húztuk, de csúnyán szakítottunk. Akkor nekem egyből lett másik barátnőm, vele is szakítottam 3 hónap után, utána rá szinte pár napra megint lett barátnőm. Aztán vele sem alakult túl komoly, 1-2 hónapos futókalandok sorban. Persze itt mindegyiknél szex is volt. Aztán jött egy lány, vele minden megváltozott. Nem éreztem a késztetést, hogy új virágot szakítsak. Rózsaszínködű 2 éve.. Aztán kisebb nagyobb szenvedések szülői okok miatt, hogy ellehetetlenítették a kapcsolatunk. Majd szakítás.. Újabb 1-2 hónapos futókapcsolatok, szex kapcsolatok. Aztán 1 évnyi párkapcsolat, egy számomra akkor nagyon sokat jelentő lánnyal. De ő is konkrétan tönkre tett idegileg, lelkileg az állandó nárcisztikus/skizofrén jellemével.. Nagy nehezen megszabadultam tőle. Ám azóta, mintha elvágtak volna bennem valamit. A 3,5 éves barátnőm hiányzik. Persze ő már nem lehet, boldog párkapcsolatban él.

Na és akkor oké, ismerkedés. De ez meg nem megy. Nincs önbizalmam (pedig ilyen múlttal azt gondoltam, hogy hiphopp megint felszedek akárkit), nem tudom fogni a jeleket(már amiket próbálnak küldeni a lányok - avagy épp nem), rengeteg csaj haver/barátom van.. Mindenki azt mondja, hogy jól nézek ki, vicces vagyok, ha kell komoly vagyok, van humorom, megbízható vagyok. Szeretnek velem beszélni. Persze többségük kapcsolatban van, vagy én raktam őket barátzónába, és lehet emiatt mondják csak, mert reménykednek?!

De nekem valahogy mégsem megy olyan tökösnek lenni, mint 10 évvel ezelőtt, most 26 évesen.

Igaz, most próbálok melóba és tanulásba ásni magam, de e mellett annyira jól esne ismét egy szerető társ, aki itt van velem a mindennapokban.

Tegnap este is ittam pár régi csajhaverral, és ők is azt mondták, hogy teljesen okés vagyok, és ők is ezt hozták fel, hogy mit bánkódok, régen tepertek utánam a nők 16 évesen, ez most sem változott.

De Én bennem mégsincs annyi, hogy odamenjek bárkihez, hogy Szia! Tetszel, és szeretnélek jobban megismerni.


Egyszerűen nem tudom, hogy régen hogy csináltam ezt, amikor még zsigerből ment?!

Vagy még mindig a 3,5 éves kapcsolatból lévő lány után epekedek és egy belső hang nem engedi, hogy újra bízzak önmagamban?

Nagyon rossz ez, hogy úgy érzem minden nap feleslegesen megy el, mert látok szép lányokat, de egyszerűen mégsem érzek magamban elég önbizalmat, hogy odamenjek.

Mondjuk most hanyagoltam is ezt az egészet pár hónapig, de egyszerűen így a munkámra, se semmire nem tudok koncentrálni, hisz fejben sem vagyok itt, sem ott.

Jár(t) valaki hasonló helyzetben? Mi ebből a kiút?


2019. márc. 3. 15:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Hát ez jó hosszú lett. Bocsánat..
2019. márc. 3. 15:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem elfelejtettél csajozni, hanem ahogy te is leírtad, nem érzel elég önbizalmat...
2019. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy 26 évesen már abban a korban kéne lenned pont,mikor kb-ra kezded sejteni hogy mi kell a nőknek, agyban hogy tudsz egy nőt meghódítani, és akcióba lendülni. Te meg csak toporogsz .
2019. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy túlságosan rágörcsölsz már erre a dologra és ez is elveszi csak az önbizalmadat. + felnőttél :D (Folyamatosan változunk.)


1. Próbáld meg elfoglalni magadat valamivel a szabadidődben, hobbit keresni, eljárni ide-oda,de nem csajozási szándékkal,aztán ha úgy van, csak hagyd,hogy megtörténjen.

2. Esetleg internetes társkereső, nem tudom mennyire eredményes, de hátha, ha személyesen nem megy úgy a dolog.

2019. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel sose csajoztam, ezért így nem. :))

De ami viccesebb, hogy vagy három éve nem voltam nővel sem. :D F

2019. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!