Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a topicban vannak fiatalabb emberek is? 19/F

Figyelt kérdés

Technikailag "felnőtt" vagyok és ahogy nézem 18 év a korhatár ami ugye a jogszabályban is van a felnőtt definíciója mellett szóval ez jogos.

De én nagyon nem értem még magamat annak na mindegy :D

Vannak hozzám hasonlóan két kategória között ragadtak? :D Mert valahogy az itt lévő kérdésekkel annyira nem tudok azonosulni meg mindenki majdnem 2x annyi idős mint én :D (Ez most nem sértés hanem tény)

Mert 16 éves sem vagyok már, hogy a tini kategóriába irkálják, meg ott tényleg elég alacsony az átlag kor (sajnos nagyon nagyon sok 16 alatti is van) szóval se ott nem találom a korosztályomat se itt :D Ilyenkor mi van?

Kicsit kirekesztett érzésem van :/



2019. márc. 3. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor majd gyere vissza ide, ha idősebb leszel :D De szerintem sok a fiatal is itt, én pl 22 vagyok.
2019. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell elfogadni, hogy a személyiségfejlődés nem egy siettethető, hanem egy egyéni ütem szerint haladó érési folyamat.:)


Figyelj, az életkor és a biológiai kifejlettség nem egyenlő a bölcsességgel és felnőttséggel.


A felnőtt ember ismérve a felelősség maradéktalan felvállalása önmagáért.


A bölcs ember ismérve...azt nem tudom, talán egyszer ha az leszek.:)

2019. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden korosztályból vannak itt emberek, de használható válasz adásához nem kell veled egykorúnak lennie a válaszolónak. Mi lenne a kérdés?
2019. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De az nem megoldás, hogy akkor hagyjuk is az egészet ennyiben...

Kettes téged nem nagyon tudlak hová rakni :D Nem tudom ezek honnan jöttek de köszi... Asszem?

Én még nem láttam de biztos igazad van. Ennyi a kérdésem, vannak-e itt kortársaim.... Mert itt én vagyok a probléma, én nem jövök ki jól más korosztállyal :/ Elhiszem valaki jól el tud beszélgetni +- 20 év korkülönbséggel de én nem :/

2019. márc. 3. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
25 vagyok. Viszonylag sok ismerősöm, haverom van, akik olyan 20 év körüliek, mint te.
2019. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

???

Nem értem az embereket alapból se de most még kevésbe :D

Okééé nekem is vannak ismerőseim pacsi! I guess?!...

Engem az érdekelne, hogy az itt gyk felnőtt párkapcsolatok topicot olvasó emberekből vannak-e fiatalok olyanok mint én? (18-20? Nem jövök ki jól aki sokkal idősebb vagy fiatalabb mint én)

2019. márc. 3. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen vannak, előttem is elmondták sokan. Ha megnézed a kérdéseket és a válaszokat láthatod is magadtól. De ahhoz hogy valaki választ adjon egy kérdésedre, nem kell pont 19evesnek lennie :D ez inkább egy burkolt ismerkedős kérdés lesz úgy érzem, olyan köntösbe bújtatva amit talán nem töröl a gyakori.

ja és. 19!!!!!!!!!!/l

2019. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jól van na, nem kell leharapni a fejem :(

Csak tudjátok régebben tettem fel kérdést ide és tinibe is (90% egyezéssel) De érdekes módon itt nem kaptam semmi választ 1 vagy 2 hozzászólás volt és az sem a kérdésre válaszolt sajnálatos módon :( Míg a tiniben értékelhető választ kaptam és többen szóltak hozzá és még privátban is próbáltak segíteni. Érdekes kontraszt a két kategória között...

Ezek szerint még is egy bizonyos korkülönbség kell, hogy választ adjatok. Tehát nem feltétlen igaz amit mondasz, igenis valamennyire közel kell lennie, hogy tudjon kommunikálni velem...

Örül, hogy végre valaki kortárs, igazán szívmelengető, de ha ennyire ritka eset ez akkor régen rossz :(

2019. márc. 3. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sok hozzád hasonló van,meg nálad fiatalabb,aki hozzád hasonló.Az ilyeneket ignorálom egyből : elolvasom 1 másodperc alatt a hülyeséget,és egyből tovább kattintok a következő kérdésre.Tini hülyeségek a tini kategóriába valók.
2019. márc. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!