Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idösebb nők, ti nektek számit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idösebb nők, ti nektek számit az életkor, kor különbség, külső tulajdonság és a távolság, ha nálatok fiatalabb férfival, pasival, fiúval ismerkedtek élőbe és neten is? 24/F

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hány évesektől kérdezed?
2018. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez jó kérdés, ugyanis minden stimmel az életemmel és érettebb is vagyok a koromnál, viszont csak a kor miatt nem szeretnének sokan ismerkedni, holott nekem a 30-40 közötti korosztály az ideálom. Nem tudom hol érdemes próbálkoznom..

26/F

2018. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az idősebb az mondjuk a 60+ korosztályt jelenti, szóval definiáld, mit értesz "idősebb" alatt. :-D
2018. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
27 éveskortol-59 éves korig kérdezem an ők válaszát.
2018. dec. 6. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól van, szóval én nem vagyok a klasszikus érelemben "idős" nő, még középkorú sem, csak 10 évvel idősebb nálad. Nekem a saját életkorom +/- 4 év az, ami jelenleg megfelel potenciális társként, ezzel a korosztállyal jövök ki általában úgy, hogy számomra vonzó embert is találok köztük. A fiatalabb túl fiatal, kölyök, azt hiszik, hogy egy korombeli már sokat próbált lepedőakrobata, az idősebb meg túlságosan rohan, nehogy kifusson az időből (nekem nem biztos, hogy lehet gyerekem), vagy túlságosan elhagyják magukat, és jóval idősebbnek látszanak a valós koruknál (ha egyáltalán nem hazudnak róla).
2018. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

igen.


de leginkább a helyesírás.

2018. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Csatlakozom, intelligencia is számít,a kor csak ezután következne.
2018. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lady Beth ***** válasza:
Abszolút. Nem kezdek ki 25 éven aluliakkal bármilyen okos vagy jóképű az illető.
2018. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!