Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fb-on melyik módon érdemes inkább ismerkedni? Integetni a lánynak vagy egyből ráírni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha 16 év feletti vagy, nehogy integess! :) Borzasztó gyerekes... Nekem olyan érzésem van tőle, mintha 100 másiknak is integetne (és valószínűleg sokszor tényleg :D), ismered a mondást: a fiúk válogatnak, a férfiak választanak. Írj neki! :)
2019. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Pont, hogy 16 év felett jó integetni. A kisebbeknek általában még nem szennyezte be az agyát az FB, tehát tőlük ez a reakció még nem várható annyira.
2019. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem használd inkább a FurkósBotot, azzal tuti, hogy leveszed a lábáról. :))

Ha ezek után életben marad, akkor kezdhetsz is vele..valamit, egyébként meg marad a nekrofilia. :D

2019. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És mit vársz egy integetestol? Szerintem szánalmas.
2019. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a FaceBook nem társkereső, de lehet én vagyok a túl régimódi, és ezért nem tudom. Eszembe nem jutna egy ismeretlenre ráírni FaceBookon, gondolom nem azért van fönn, hogy vadidegenek akarjanak vele ismerkedni.
2019. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az integetéssel mit kezdjen? Nem fog válasz érkezni. Írj valamit, lehetőleg kérdőjellel a végén.
2019. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Facebookon nem igazan lehet ismerkedni. Ha csak nem lépsz be ismerkedős csoportokba, talán van kevés esélyed.
2019. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Egy értelmes no nem fog Facebookon ismerkedni.

Egy figyelmhianyos visszafog írni. De talalka max 100-bol egy.

2019. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem a múltkor megbökött egy srác...és 25-30 éves emberről beszélünk.. hát, azzal a lendültettem visszautasítottam. Ultra gáz.
2019. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!