Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne ismeretlen lányokkal ismerkedni buszmegállóban vagy más hasonló helyen?

Figyelt kérdés

Azért gondoltam arra ,hogy kipróbálom ezt az ismerkedési formát mert a neten enyhén szólva nem

sok sikerem volt.Leginkább tinderen és badoon próbálkoztam de csak nagyon ritkán sikerült párba álni lányokkal ,azoknak is akármit írtam nem válaszoltak és ez valószínűleg később sem változott volna szóval inkább töröltem magam minden ilyen helyről.Talán még annyi előnye lenne ennek a leszólítósdinak ,hogy így legalább kapnék valamilyen választ a közeledésemre(remélhetőleg) a másik pedig ,hogy így biztosan egy valós személlyel beszélgetek nem pedig egy kamuprofiollal amiből elég sok van.Szóval lányok nektek bejönne ha így próbálna meg veletek ismerkedni valaki?Vagy van olyan srác akinek van már ilyenben tapasztalata?



2019. jan. 5. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem veszteni nem vesztesz vele semmit. Mondjuk ne a szokasos utvonaladon probald, de szerintem meger egy probat.

Ahogy mondod, igy legalabb latod rogton, hogy hogy nez ki.

2019. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Csak olyanhoz menj oda, akin látod hogy bámul, vagy többször rád pillant, vagy többször találkozik a tekintetek. Tudom ez a jóképűségedtől függően az egész gyakoritól az egész ritkáig terjedhet (velem pl ilyen heti egy-két alkalommal történik, pedig nem vagyok extrém jóképű), de általában ez a jele az erős érdeklődésnek, amikor igen nagy esélyed van a lánynál, ha odamész.


Én egyszer lefektetettem egy lányt, akihez a trolibuszon mentem így oda ismeretlenül és a barátnőm lett egy lány másfél évig, akihez pedig egy pláza ruhaboltjában mentem oda.

2019. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Amint odaérek, már látom is az arcán a "bocsivanbarátomszia"-kifejezést.
2019. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!