Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudom eldönteni (nyomul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni (nyomulás nélkül), hogy csak jó fejnek tart, vagy vonzónak is?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy srác, aki mint kiderült nemrég, talán 2 hónapja szakított (több éves kapcsolat). Egy társaságba járunk és nem tudom eldönteni, hogy csak szimpatizál velem, vagy több is van a dologban? Érzékenyebb, figyelmes srácnak tűnik, ezért nem veszem "jeleknek" a dolgokat. Mivel friss a szakítás és a saját személyiségemből kiindulva sem akarok "ráhajtani", de mivel nekem ő eléggé tetszik, szeretnék valahogy rájönni, hogy van e esélyem, vagy engedjem el és próbáljam a helyén kezelni, hogy ne essek bele nagyon.

Köszönöm a segítséget!



#vonzódás #kedvel e
2019. márc. 6. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Klasszikus eset. Szopás lesz a vége. Te belezúgsz. Ő kihasználja, mert csak látszatra ő az "irzelmes, irzikeny csávó", aztán kiderül, hogy ugyanolyan mint a többi cig... izé mint a többi "menő".


Aztán csalódsz benne és a maradék 50 évben a többieket bünteted miatta.


Szép az élet, olybá tűnik.

2019. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a férfi idōvel szeretne tōled valamit, akkor azt egyértelmūen éreztetné, nem kell ezt “kideríteni”.

Max annyit tehetsz, hogy fenntartod vele a kapcsolatot, ha nem is hajtasz rá, de valamennyire érezteted vele, hogy nem közömbös számodra.

2019. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. 32 éves (idősebb nalam), szóval elvileg már rég túl van azon az időszakon, hogy nem merek közeledni, stb.. de nem tudom, hogy a korkülönbség mennyire zavarná.
2019. márc. 7. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
A kor nem nagyon zavarja véleményem szerint, mert ez tök normál. Viszont lehet ő is ezen filózik, hogy őt csak jófejnek tartod, vagy bejön neked. Írj rá vmi kamu dumával és chatben kialakul, hogy mi a szitu. Kiugrik majd magátol a nyúl a bokorból.
2019. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!