Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált, csendes férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, csendes férfiak, ti hogy csajoztok?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen személyiségű férfiaknál is működik-e a "jótanács", hogy "csak add önmagad és nem lesz gond". Szerintem talán ez az a típus, aki némileg meg kell, hogy játssza magát, ha barátnőt akar - hiszen a jelleme okán képtelen magára felhívni a figyelmet. Vagy tévedek ezügyben?


Milyen módszerrel közelítetek a nőkhöz? Arra építetek, hogy ti mások vagytok, kihangsúlyozzátok, hogy bennetek van emberség, belső érték - a felszínes, szexre utazó, nagydumás férfitársaitokhoz képest(hozzáteszem, jogosan)? Vagy a Vin Diesel-féle filmkaraktert villantjátok meg: a csendes, marcona, szúrós tekintetű, tekintélyt parancsoló férfitípust? Hogy csajozik egy visszahúzódó férfi, milyen eszköztárat vet be a cél érdekében?



2019. jan. 1. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem közeledem a nő felè, totál rejtèlyes maradok, ez ízgalmas számukra.
2019. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Ez a fajta jellem úgy van beállítva itt az oldalon, hogy totál zsákutca, örök szűz fogsz maradni, stb., de szerintem meg tök jó kiindulópontot ad, ha jól "sáfárkodsz" vele. A kérdés alatt is írtam ki erre vonatkozó példákat. Oké, ledumálni a bugyit a nőkről nem ti fogjátok, de nem csak az az egyfajta csajozási mód létezik...
2019. jan. 1. 09:05
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Úgy, hogy odamegyek hozzá és elhívom. Attól, hogy valaki introvertált, még nem jelenti azt, hogy beszari is egyben. Én azért vagyok visszahúzódóbb, mert nem mindig igénylem mások társaságát, alapvetően jól elvagyok egyedül is, sőt szükségem is van egyedüllétre. Ha viszont megtetszik egy lány, akkor teljesen határozottan odamegyek hozzá. Beszélgetni bárkivel tudok bármiről, csak megválogatom, hogy kivel teszem.
2019. jan. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert nem merek odamenni hozzájuk. De igazából nincs is hol odamenni.
2019. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 peca1000 ***** válasza:

Fölmegyek a netes társkeresőkre, szűrők alapjáj körbenézek és írok a csajoknak.


Randit beszélek meg velük, találkozunk stb.


Nem nagy dolog! :)

2019. jan. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 És válaszokat is kapsz? Dehát ez a GYK-s logika szerint lehetetlen, hacsak nem vagy tökéletesen jóképű és hipergazdag :D
2019. jan. 1. 10:17
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

úgy érzem ambivertáltként is válaszolhatok mivel az introvertált oldalam főleg a csajozásnál jön ki..

talán legnagyobb ütőkártya nálam is az ELÉRHETETLENSÉG..mikor szemeztek de nem történik semmi..elég figyelemfelhívó, főleg egoista csajoknál

aztán van még olyan mint ŐSZINTESÉG..bármit el merek mondani, szinte már én próbálom lebeszélni magamról az illetőt..fura de ez is bejön és nem a helyzet pszichiológiája miatt hanem azért mert aki igazat beszél az nem él álomvilágban

akkor FIGYELEM..aki sokat beszél az kelt egy olyan hatást a lányokban, hogy "ez meg sem fog hallgatni"..sokszor még azt a kevés mondanivalómat is kérdésekként adom elő, mert eleve érdekel és legtöbb nő élvez is beszélni..ilyesmik


25F

2019. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak interneten.


Ha megismerek valakit munka/suli, hobbi, ismerős által, akkor is inkább facebookon keresztül kezdeményezek 😃


Emellett próbáltam tindert is, de ahhoz nagyon jól kell kinézni. Nekem csak havi 1-2 match jött össze.


26f

2019. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagyis na, több match van, de csak havi 1-2-ből lesz értelmesnek mondható csevegés is.
2019. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor értik meg az emberek, hogy az introvertált nem egyenlő az antiszociális vagy a szorongó emberrel?

Nem szeret a társaság középpontjában lenni, nem szófosó, jól elvan egyedül is, ettől függetlenül lehet ugyan úgy vezető, aki nem üvöltözve, de 2 mondattal helyretesz mindenkit.

2019. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!