Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne nyitnom a gyerekes nők felé? Vannak itt olyanok, akik már ráfáztak velük? 39F

Figyelt kérdés
Még múlt héten írtam, hogy nekem aztán nem kell gyerekes nő, de annyira megtetszett egy, hogy kezdem meggondolni magam. Sose volt még barátnőm.

2019. márc. 7. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Most sem lesz :)
2019. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

"Sose volt még barátnőm."


39 évesen ? Úr isten. Ha ezt meghallja 1 nő tuti hülyének néz. Pap akartál lenni csak nem volt kolostor v mi ?

2019. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: Visszautasított mindenki, akinél próbálkoztam.
2019. márc. 7. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy van gyereke, nem jelenti azt, hogy senkinek se kell, és nem fog visszautasítani. Elárulom, hogy akinek gyereke is van, az sokkal jobban megválogatja, hogy kivel áll szóba.
2019. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Nem baj, szó sincs róla, hogy könnyű prédát keresnék.
2019. márc. 7. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idős vagy, kezdj hozzászokni hogy egyre több lesz a gyerekes nő körülötted. Pár év, és csak azokból válogathatsz. A párt, és nőt lásd meg benne, ne azt hogy gyerekes vagy sem.
2019. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
40 évesen már az a fura, ha nincs gyereke a nőnek. Amúgy ha eddig nem volt nőd, akkor ne válogass...
2019. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

vannak....

Lehetőleg óvakodj az olyan anyukáktól, akik sülve főve együtt vannak a fiúgyerekeikkel, és túlontúl intim már közöttük a viszony.

Idővel kb a hányinger fog már kerülgetni, és olyan szinten megutálod a gyereket, hogy jobb, ha azonnal lelépsz.

2019. márc. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, ne kezdj olyan nővel aki szinte élettársat csinál a gyerekeiből és folyton egymás nyakán lógnak. Ott tuti csak pótlék leszel, pénzpótlék. Nekem van gyerekem de nem ilyen vagyok.
2019. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rockarc ***** válasza:

Meg egy novel sem tudtal egyutt elni az eddigi eleted soran, hogy gondolod, hogy 1-2 gyerekkel sulyosbitva az ugyet olyan fas.za lesz minden?


Amugy ne almodozz, sokkal hamarabb hajtanak el, mint gondolnad. Te valami utolso ketsegbeesett lepesnek szanod ezt, ok pedig villamgyorsan leveszik, hogy mire megy ki a jatek.


42F

2019. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!