Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemzi, hogy a fiatal egyedülálló gyerekes anyukák csak pót apukát, segítség reményében adnak esélyt másoknak?

Figyelt kérdés
Adott egy 21 éves nő, aki egyedül maradt a kb. 3-4 éves gyerekével. Emiatt szinte bárki jó lehet neki?

2019. febr. 24. 14:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális és igényes nő, akkor koránt sem lehet neki bárki jó.
2019. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
Egy lány aki 17-18 évesen szült, az hol igényes? Még az érettségit se tette le, de már gyerek az van.
2019. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Sőt. Előbb választok valakit facéran, mint gyermekem mellé egy bárkit... én.


Na de láttam màr cifra dolgokat. A te esetedben mi lehet a fő indíték, azt nem tudom.

2019. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Fiatal korosztályban inkább két végletet látok: Vagy jó bárki, aki érzelmileg nyújt valamit kidobottság után, vagy az elérhetetlen top pasit akarják, akivel megpróbálják kompenzálni az elszúrt életük.
2019. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Egy fiatal és csinos lány simán találhat magának normális jópasit idővel, még akkor is, ha gyereke van, csak épp nem a korosztályában. Egyik nagyon csinos barátnőm 38 évesen vált el, 2 gyerekkel, és kb. 1 évig ostromolták a pasik minden korosztályból, míg kiválasztotta a legjobbat, aki most a tenyerén hordozza. Rengeteg elvált anyukát ismerek az óvódából, iskolából, és aki kicsit is ad magára, annak mind van párja. És nem lúzer, ronda pasik, némelyiknek különb, mint a férje volt.
2019. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Egy nagyon helyes lányról van szó. Mondjuk ismerkedni necces vele, mert állítása szerint sokat csalódott, és nagyon nyers a beszélgetés vele. Leginkább én írok neki. Én 21 éves vagyok egyébként.
2019. febr. 24. 14:56
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"Leginkább én írok neki."

Kezdhetted volna ezzel is. Nem akar semmit.

2019. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha lábtörlő típus (vagy akibe belenevelték, hogyha gyereked van, megszűnsz nőnek lenni mindenki szemében) vagy épp az ellenkezője, cs.ne dolgozni, és eltartót keres, akkor lehet akármilyen kövér, elhanyagolt, igénytelen, büdös, érdektelen személyiség, ha ad neki egy esélyt / kitartja a seggét. Ha értelmesebb és magára igényesebb, akkor nem fog az első jöttmenttel összejönni, akinek elég vastag a tárcája ahhoz, hogy eltartson egy gyereket.
2019. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Még csak ma kezdtünk el beszélgetni egyébként. Igaz említette, hogy szerinte én fiatal vagyok egy ilyen kapcsolathoz, de miért akarna egy jóval idősebb palit? És ez után jött a történet, hogy ő sokat csalódott. Az idősebb férfiak hosszabb távon a biztosabb anyagi helyzet miatt jók? És aztán évek múlva egy 10-15 évvel idősebb ember ha hirtelen lerokkan?
2019. febr. 24. 15:03
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez a sztori egyre problémásabb...

1 napja beszéltek, de már érezhetően terveznél vele? Remélem érzed, hogy ez így problémás. Kapcsolatfüggő vagy?

Szerinte fiatal vagy egy ilyen kapcsolathoz? Nálad fiatalabban hozott össze egy gyereket, ráadásul rossz társat választott. Magát nem tartja fiatalnak?

Sokat csalódott? Miért, ki nem? Mindenki ezt szajkózza. Az is, akit 1 pasi/nő vert át és az is, akit 100.

2019. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!