Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a legjellemzőbb dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjellemzőbb dolgok, amik megnehezítik nektek a társkeresést?

Figyelt kérdés

Kétféle dologra lennék kíváncsi:

- Mik azok a dolgok, amiket jellemzően hiányoltok a másik nemből?

- Mik azok a dolgok, amikkel kapcsolatban úgy érzitek, hogy hiányoznak belőletek és társkeresésnél előnyök?


2019. márc. 8. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

1. Hogy nem élnek nyugati életszínvonalon egy jóléti országban.

2. Hogy én sem élek nyugati életszínvonalon egy jóléti országban.

Más hiány nem szokott lenni.

2019. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

- Általában az érdeklődést, de ez nyilván az én hiányosságomra vezethető vissza.

- Megfelelő kinézet. Értelmes vagyok, jó társaság és más téren igen sikeres is, de úgy érzem, a rossz kinézet (még mielőtt valaki beleköt: arcberendezés és csontozat, nem elhízás) a leküzdhetetlen akadály.

2019. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: Ha ugyanúgy nincs sok pénz, akkor nem jó, hogy egy szinten vagytok? A pénz nélkül nem lehet jó kapcsolatot kialakítani? Nem kötekedni akarok, ez így tényleg érdekel, meglepett a válasz.


#2: Érdeklődés hiánya alatt mikre gondolsz? Nem kérdeznek, nem akarnak igazán megismerni?

A kinézeteden próbálsz változtatni vagy kompenzálod valamivel? A környezeted hogy reagál, ha közlöd, hogy a kinézeted a probléma?


Esetleg írnátok nemet és kort is?

2019. márc. 8. 13:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Kevés olyannal hoz össze a sors aki egyszerre lenne magabiztos kedves nyugodt és játékos. Ezek valahogy nem járnak együtt. Ugyanakkor nekem nagy hibám hogy keveset járok társaságba nem vagyok magabiztos és nincs igazán kisugárzásom. Kvázi észrevétlen vagyok akkor is ha néha rá veszem magam hogy "bulizzak". Pedig a külsőmmel nincs gond csak ha az ember nem mutatja meg magát ha rejtőzik nem veszik észre és máris nem jön össze kapcsolat.
2019. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#2: Igen, erre gondolok érdeklődés hiánya alatt. A barátaim/szüleim szerint "nincs velem semmi baj" kinézetre, de a barátok és szülők dolga pont ez. Viszont Tinderen nincs ilyen részrehajlás. Persze, próbálok tenni: sportolok, egészségesen étkezem, figyelek a stílusomra, hajamra, bőrömre. De a genetika az genetika.

29 és férfi.

2019. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Nekem sincs meg a megfelelő külsőm ahhoz, hogy ismerkedjek.

Egy helyes arc egyszerűen az alap a lányoknál.

Hiába vagyok normális, jól el lehet velem beszélgetni, többet egyik sem akar tőlem.

Nem vagyok alacsony, nem vagyok elhízva (heti 3 edzés megvan), nem vagyok igénytelen stb. mégis a "nem érek rá" "elfelejtettem visszaírni" "nem akarok most kapcsolatot" lekoptatós dumák valamelyikét kell végighallgatnom.

Legutóbb is elhúzodott a csaj, mikor 2. randin meg akartam csókolni.

Úgy látszik itt már csak a ronda, dagadt nők jutnak.

Persze, a személyiség a lényeg. Itt a gyk-n, de a valóságban sajnos nem.

2019. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

ma 13:23: Ha ugyanúgy nincs sok pénze és egy szinten állunk, akkor lehet hogy valahol a Tahiti környéki szigetvilágban boldog lehet a kapcsolat. Ahol az őslakos lányok mosolyogva fogják a hatalmas tonhalat a tengerből, és ezért szabadok, boldogok, mindent megad a természet, nincs adó, nincs számla, nincs kizsákmányolás, nincs stressz, stb. Mi zavarná ott a 0-24 óráig tartó boldog párkapcsolatot? Legfelebb a hülye "civilizált" ember, ha a szemetét oda is elhordja a tenger.


Ámde itt a civilizáltnak meg über-fejlettnek mondott Közép-Európában? Mehetnénk mindketten valami olyan munkára, ahol úgy érezzük többet adunk mint amit kapunk. Ez zavarná a boldog kapcsolatot. Hisz aki többet ad például munka vagy adók formájában mint amit kap, az olyan mint ha folyamatosan leszívnák erejét, kiharapnának egy darabot a húsából, míg el nem fogy. Valamint felvetné a kérdést, hogy jó ötlet lenne-e a modern rabszolgaságba gyereket vállalni. Arról nem is beszélve hogy ha nincs még saját lakás, akkor horror áron van albérlet.


De ha van némi tőkéből származó jövedelem, hogy a két fél minél kevésbé legyen kiszolgáltatott és kizsákmányolt, meg nem éreznék azt hogy többet adnak mint amit kapnak, akkor zavartalanabb tud lenni a párkapcsolat is. Meg felmerülhet az a kérdés is, hogy mindezt az életmódot egy utód majd örökölje is. De a szegénység (modern rabszolgaság) nem biztos hogy tetszene a megszületendő gyereknek.

Meg azért nem elég ha csak a két fél él ilyen jól, hanem fontos az is hogy az egész ország legyen egy élhető jóléti állam. Na így már egyenértékű életfeltételek lehetnek a fent említett Tahiti környéki trópusi paradicsommal.


Még valamit a külsőről, mert sokan azt is emlegetik. Éltem a Kádár rendszerben, amikor még egy takarító is létbiztonságban érezhette magát. Ezért a legrondább osztálytársaimnak is volt párjuk, akár a szép lányok közül is. Mert mi akadálya lett volna a zavartalan párkapcsolatoknak? Hisz utcára senki sem kerülhetett. Kukázásra senki sem kényszerülhetett. A létbiztonság érzése meg hasonló a trópusokon történő élettel: Nincs különösebb gondja az embernek, hát keres egy párt és a többit tudjátok. A növényzet sem a sivatagban fejlődik jól és szaporodik. Hanem ahol a legjobbak az életfeltételek. Így van az ember is. Röviden az utolsó mondatok leírták a lényeget.

2019. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vidéken élek, barátaim nincsenek, pénzem sincs
2019. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Nálam szerintem leginkább sz, hogy ma már a tök átlagos lányoknál is irtó magasan van a mérce. Én nem állok rosszul anyagilag, de nehogymár egy tök egyszerű átlagos nőbe is annyit invesztáljak mint egy fullosba. Mégis milyen alapon? A mai nők kissé elvannak szállva a valóságtól és nem látják a saját hiányosságaikat, korlátaikat úgy vélem.
2019. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csúnya vagyok és 0 a kommunikációs készségem.
2019. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!