Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki 25 éves nőként gyárban dolgozni minimálbérért, Miben befolyásolja ez a társkeresést?

Figyelt kérdés
Tehetősebb férfiak és kevésbé tehetős férfiak véleménye is érdekel.
2019. febr. 15. 18:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Eljuthattál volna 25 évesen arra a szintre, hogy tudd azt, hogy dolgozni nem "ciki". Az, hogy neked megfelel-e a munkád vagy sem az pedig már más kérdés. Az egy harmadik dolog, ha valaki nem fogadja el, hogy gyárban dolgozol minimálbérért.
2019. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki, ha ez a maximum, amit időarányosan ki tudtál hozni az életedből (képességeidből, családi hátteredből stb.).

Ciki, ha tudtál volna továbbfejlődni, de nem tetted, mert nem volt rá igenyed.

2019. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ő hogyan áll ehhez hozzá. Én ismerek pár embert akik azért dolgoznak ilyesmit, mert valamilyen számomra érthetetlen oknál fogva szeretik, és teljesen megfelel nekik. Abban az esetben nagyon ciki, ha ő is annak érzi, és állandóan panaszkodik miatta. A mai világban 30 évesen is simán el lehet menni tanulni, ahogy munkahely is van bőven. Aki ennek ellenére sem változtat a jelenlegi, neki nem megfelelő helyzetén azzal nem igazán kell szerintem összejönni. Mert bármilyen negatív élethelyzethez ugyan így állna hozzá. De ha neki ez megfelel akkor szíve joga. Ha te nem érzed cikinek akkor nincs vele baj szerintem.
2019. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, en egy szallodaban takaritok jelenleg.

A gond csak az, hogy kb senkit nem erdekel a miert. Mindenki csak azt latja, hogy gyar-minimal ber vagy szallodatakarito.

Az emberek kegyetlenek tudnak lenni sajnos.

2019. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%

Semennyire sem befolyásolja az ismerkedést. Nyilván egy diplomás magasabb beosztású férfi nem választ magának minimálbéres nőt, aki gyárban dolgozik, de egy szakmunkás már nem mondana rád nemet.

És a legfontosabb, hogy nem iskolai végzettség alapján választunk társat, legalábbis én nem.

2019. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki,munkából élsz,pont mint a többség.
2019. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Én egy tehetős 41 éves férfi vagyok, már nős.


Egyáltalán nem tartom cikinek, ha valaki becsületesen dolgozik, akkor is, ha egy gyárban, minimálbérért. Sokkal inkább cikinek tartanám pl, ha prostituált lennél és a minimálbér 10x-esét keresnéd.


Ki tudja, hogy milyen életkörülmények vezettek ahhoz, hogy jelenleg így keresed a pénzt?


Általában egy férfi nem azt nézi, hogy mennyi pénzt keres egy nő, ezt a nők szokták nézni a férfiaknál. Én is inkább azt nézem/néztem, amikor párkereséssel foglalkoztam, hogy egy nő kedves-e, melegszívű-e, tudunk-e beszélgetni, megfog-e a személyisége, a kisugárzása, a szépsége?

2019. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Dolgozol legalább, nem koszos a munka.


Ez a férfiaknál nagyon ritkán jelent problémát, nyugodj meg.

2019. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Gyárban, minimálbérért???

Az hogy, mikor felénk 2-300-akat visznek haza.

2019. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. A lényeg, hogy van munkád, fent tudod tartani magad.

A gyári munkások dolgoznak éjjel, nappal, hétvégén akár ünnepen is.

Szóval egyáltalán nem ciki. Akinek tetszel és megszeret nem azt fogja nézni, hogy gyárban dolgozol.

Amúgy én is gyárban dolgozok.

Mióta dolgozol ott?


29F

2019. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!