Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merek 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek 22 évesen kezdeményezni valakinél?

Figyelt kérdés
Valamiért mindig az van bennem, hogy nem mutathatom ki ha egy lány tetszik és, hogy én ismerkedni akarok vele. Arról meg ne is beszéljünk, hogy nyitni valaki felé vagy nyíltan elhívni randira. Ha meg is teszem akkor is olyan tudományos módszerekkel, hogy azt még véletlenül sem veszik kezdeményezésnek, és annyiba is marad a dolog.

2019. márc. 8. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert nem volt még sikerélményed és a külvilág reakció alapján nem szereztél önbizalmat. Próbálj együtt lógni csajozósabb haverjaiddal, segíthetnek.
2019. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Milyen tudományos módszerekkel? Most kíváncsivá tettél :D

32/f

2019. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretek velük lógni mert rettentően zavar, hogy ők már első perctől, mihelyt rájuk néz a nő, szinte startból sikeresek. Nem tudom, hogy van ilyen személyiségük, de tényleg könnyen megy nekik, külsőre pedig nem is igazán jobbak nálam. A múltkor is elmentünk Ausztriába és kettejük egyből lecsapott néhány csajra, de én csak ott léteztem mint egy szellem.
2019. márc. 8. 17:10
 4/16 anonim ***** válasza:
#3: Pont azért kéne velük lógnod, hogy eltanuld ezt a viselkedést. Plusz beszéljétek már le, hogy hasonló számú társaságot találjatok, ahol van esetleg egy visszafogottabb lány, akinél te próbálkozhatsz.
2019. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kis piti hülyeségekkel, megkérdezek valami totál semlegeset akár személyesen, akár neten, de ők sem viszik tovább a beszélgetést, szóval csak nem tetszhetek nekik... Kár is erőltetni.
2019. márc. 8. 17:13
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem is jön be ez a haverokkal csajozós stílus, utána még az életkedvem is elmegy miután látom, hogy milyen jól elvannak meg élvezik az egészet, jó kedvük van, nekem meg sehol semmi. Megutáltam az egészet, nem is járok velük még kávézni sem, nemhogy elmenni bulizni egy este. Egy-egy buli után (házibuli, szórakozóhely) két napig frusztrált vagyok.
2019. márc. 8. 17:16
 7/16 anonim ***** válasza:

#1


HA HA HAH! Ja, segítenek :D Ők elviszik a jobb személyiségűeket és a szebbeket, neki pedig marad Peg Bundy fiatal változata :D

2019. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7: Voltam ilyen társaságba. Összehoztuk a srácnak az első randit és az első szexet. És nem is volt rossz a csaj.
2019. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Soha nem hagynám, hogy a barátok hozzák össze nekem a randit, szexet meg pláne nem.

Ha magamba is jártam már sikerrel, akkor ezután biztos nem fogom őket hívni segítségül.

2019. márc. 8. 17:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Oké, de most milyen választ vársz a kérdésedre?
2019. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!