Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell lányként kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lányként kezdeményezni egy félénk fiúnál?

Figyelt kérdés
Van egy külföldi csoporttársam, akivel sajnos még nem sikerült rendesen megismerkednem, de az eddigiek alapján nekem nagyon szimpatikus, kedvelem őt és külsőre is vonzónak tartom, így szívesen megismerkednék vele. Viszont ő eléggé félénk és visszahúzódó, nem is nagyon vannak még barátai, mindig egyedül ül, egyedül megy mindenhová, nem mer másokkal beszélgetni max. ha megszólítják stb., szóval valószínűleg az örökkévalóságig várhatnék arra, hogy ő jöjjön oda hozzám.... Lehetséges, hogy valójában nem is kedvel engem vagy akármi, de én azért szeretnék adni ennek egy esélyt és megpróbálni. Viszont még sosem csináltam ilyet, nem tudom, hogy lányként hogyan célszerű kezdeményezni. Nem akarok nyomulós lenni, de azt sem szeretném, hogy csak barátként vagy ismerősként tekintsen rám vagy esetleg mondjuk azt érezze, hogy kihasználom vagy csak érdekből akarok tőle valamit (pl. a külföldiekre sokan úgy tekintenek, mint ingyen nyelvgyakorlás...), szóval ezeket el szeretném kerülni. Gondoltam rá, hogy egyszer leülök mellé vagy ilyesmi, de nem akarom kellemetlen helyzetbe sem hozni vagy megijeszteni.
2019. febr. 16. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Beszélgess vele, keresd a társaságát gyakran, mosolyogj rá, stb. Férfiak sosem barátként tekintenek egy nőre úgyhogy ettől ne félj. :)

Egyelőre ennyi megteszi.

Később elhívhatod valahova, például megmutatsz neki valamit a városban ami neked nagyon tettszik. Majd alakul, nyugi.

2019. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy, nem érdemes összejönni félénk fiúkkal. Tapasztalatból mondom. Még azelőtt kidobtam mielőtt eljutottunk volna a szexig, igazi kis tutyimutyi, nyálas pasi volt és nem volt saját véleménye, csak nekem akart megfelelni állandóan és sose ellenkezett, akárhova el tudtam rángatni. A barátnőim már csak nevettek rajta és már rajtam is hogy minek vagyok vele ilyen türelmes. Úgy gondoltam ha jobban sikerül megismernünk egymást akkor sikerül összehangolódnunk és már nem lesz félénk sem, de tévedtem ahogy jobban kezdtem megismerni úgy jöttem rá hogy csak az időmet pazaroltam. És rémesen csókolt.
2019. febr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Értem utolsó, tehát 1 (egy) ilyen férfivel találkoztál, ezért a kérdező esélyt se adjon ennek a másiknak, aki egy teljesen másmilyen ember valószínűleg.


Az első jókat írt. Én egy ilyen helyzetben nagyon örülnék, ha valaki nyitna felém :)

2019. febr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak van igaza szerintem. A többi félénk srác is hasonló személyiségű. Ami mindegyikben közös az az önbizalomhiány és a határozottság hiánya. Az ilyen srácokra ha szimpatikusan viselkednek azt szoktuk mondani, hogy aranyosak. De párkapcsolatot kizárt hogy el tudnék képzelni egy félénk sráccal. Nincs bennük semmi férfias és szexuálisan nem indulok be tőlük. Barátnak viszont jók ha vannak közös témáink. 23l
2019. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerem őt még eléggé, szóval nem tudom biztosan állítani, de számomra nem ilyennek tűnik. Lehetséges, hogy ilyen a személyisége és valóban visszahúzódó, félénk, önbizalomhiányos stb., de azért itt azt is figyelembe kell venni, hogy ő külföldi. Mikor bekerültem az egyetemre, akkor először én is teljesen meg voltam ijedve, hirtelen azt sem tudtam, hogy mi történik, hol vagyok, nem ismertem senkit, szóval nekem is kellett idő, amíg kényelmesen és biztonságosan éreztem magamat, mertem beszélgetni másokkal, szereztem barátokat. Na most ő külföldi, szóval szerintem ez az érzés nála többszörös... Nem tud magyarul, nem itt nőtt fel, új neki a környék, a nyelv, a kultúra, az emberek, szóval kb. minden. Én úgy gondolom, hogy természetes, ha neki ezt még meg kell szoknia, főleg ha a személyiségéből adódóan is félénkebb.
2019. febr. 17. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Hülyeség, amit írnak. Aki nem csendes, az is lehet tutyimutyi, b@lfasz, hulye, papucs. És persze csendes ember is lehet ilyen. Csak a saját szegyenuket akarják bizonyítani ezzel, hogy összeálltak ilyen emberrel.


Én is ilyen vagyok. Csendes, visszahúzódó, egyedül ülök félre stb. De a többi nem igaz rám. Van saját véleményem, gondolatom. Nem hódolok be mindenkinek meg ilyenek. És sokan vannak akik kedvelnek, ertelmesnek, jó embernek tartanak.

Elmodom mit csinálj vagy mit ne.


Azt nem fogod kideríteni, hogy bejössz-e neki. Figyeld a tekintetét. Ha a szeme sarkából figyel, akkor valószínűleg igen.

Semmiképp se említsd a csendességét. Ne szólogass be neki és ne eroltess semmit. Kezeld úgy, mint a többi embert.

Kérdezz tőle, de ne nyomulosan.

Több idő kell hozzá, mint más emberekhez. Akár hónapok. Ha nincs türelmed, akkor inkább hagyd.

Próbálj szemkontaktust teremteni vele. Lehet ő nem fog, de bejön neki.

Legjobb az lenne, ha neten írná rá. Ő semmiképp sem fog kezdeményezni. Még ha bejössz neki akkor sem. Neten legalább le tudod szűrni, hogy intelligens-e, vannak-e saját gondolatai vagy tényleg egy agyhalott senki. Neten könnyebben meg fog nyílni, de élőben nem, a többi ember miatt. Ahhoz idő kell, hogy élőben is megnyíljon.

2019. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!