Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők, ti hogy viszonyultok a biszexuális férfiakhoz?

Figyelt kérdés
El tudnátok képzelni párkapcsolatot egy ilyen férfival? Esetleg vannak feltételek, amiknek teljesülnie kell ahhoz, hogy ilyen férfival összejöjjetek? Ha párkapcsolatot nem is, szexuális kapcsolatot létesítenétek ilyen emberrel, vagy az sem jönne szóba?

2019. márc. 9. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Kapcsolatot nem létesítenék vele, max.haverit.
2019. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nem fer bele.
2019. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Esetleg leírhatnátok, hogy pontosan mi is az, ami igazából elrettent ettől titeket.
2019. márc. 9. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Engem testileg taszítanak azok, akiknek mindegy éppen milyen neművel fekszenek le. Nem tartom férfiasnak a szopást, se. ggbedugását egymásnak. A szexuális repertoáromból az anális szex egyébként is kivan lőve. Lehet maradinak nevezni nyugodtan, de a hátralevő éveimre ez már nem változik meg. Így tényleg csak haverként tudom elképzelni az ilyen embert a közelemben. Mindenki azt csinál, amit akar és azzal akivel akarja, a lényeg, ne velem akarja, ha ilyen a beállítottsága.
2019. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Az ilyen emberek hajlamosabbak lehetnek összeszedni AIDS-t a meleg kapcsolataikból, talán ez elég ok.
2019. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Jó érzés olvasni, hogy vannak még nők, akik elítélik a pasik búzulását.
2019. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagyok 30 feletti,lassan 30 leszek. De nálam ez a krdés nem korfüggő. Se kapcsolatról,se szexkapcsolatról nálam szóba se jöhet biszexuálissal. sosem érdekeltek,és nem is fognak. Egyedül csak haveri kapcsolat jöhet szóba
2019. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

A párom, valamint az exem is biszex.


Nem érdekel, csak annyi a feltételem hogy hűséges legyen.


Szerencsére attól, hogy valaki bi, még nem lesz hűtlenebb mint egy hetero

2019. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!