Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak neten próbálkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak neten próbálkozom barátnőt találni akkor lehet hogy sosem lesz?

Figyelt kérdés

Tudom hogy élőben jobb lenne, de én úgy nem tudok.

Már nagyon szeretnék barátnőt.

Volt már olyan hogy találkoztam lánnyal akit a neten megismertem, de nem lett belőle sok.

Neten találhatok párt, 21 évesem?


2019. márc. 11. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Találhatsz neten is.
2019. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Így nem fogsz lányt találni. Annyira kicsi az esélye, hogy gyakorlatilag nulla.


Miért nem tudsz élőben?

2019. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok csak úgy elkezdeni velük beszélgetni.
2019. márc. 11. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen találhatsz neten is barátnőt.
2019. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék, de neten hol? 22F, társkeresők nem jonnek be igazan:/
2019. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyu. Lehet ismerkedni a buszon, utcán, koncerten, parkban, boltban stb. + a neten. És te ZSIGERBŐL kihúzod a LEGNAGYOBB ESÉLYEL kecsegtető helyszíneket, magyarul a VALÓ ÉLETET. Erre mit lehet mondani?

Picsulás az megy "élőben nem tudok..brühühüü" Miért akit a neten ismersz meg azzal nem talizol soha élőben? Komolyan mondom hogy ez annyira de annyira szánalmas, hogy nem találok szavakat.

2019. márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TTP80 ***** válasza:

Szia kérdező!


Ha csak neten próbálkozol, nagyon kevés az esélye! Egyrészt azért, mert rajtad kívül sokan írnak éppen annak a lánynak, akivel szeretnél ismerkedni. Mondjuk nagy dolog, hogy egyáltalán lehet írni...pár napja regisztráltam egy társkereső oldalra, és a levélírásért is elő kell fizetni, micsoda pofátlanság! De a hölgyeknek ingyenes a regisztráció. Hagyd a fenébe az internetet, pénzlehúzás.


Persze lehet ismerkedni, de ahhoz, hogy ki is alakuljon valami, ki kell lépni a komfortzónádból, na meg kölcsönösnek kéne lennie az egymás iránti érdeklődésnek...talán van esély, megsúgom sokkal kisebb, mintha a való életben ismerkednél.


Rendszeresen járok edzeni tornapályára, van, hogy sokan vannak, osztozni kényszerül az ember a gépeken. Lehet ismerkedni...pl. Bárhol lehet, de könyörgöm neten inkább ne.


38F

2019. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert nem tudok csak úgy elkezdeni velük beszélgetni."


Előtte 3 pohár voda narancs mert annak nincs olyan erős szesz szaga rá 2 rágó és hidd el menni fog az a beszélgetés, csak kell ami beindítja.

2019. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!