Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 22 éves koromig nem találta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 éves koromig nem találtam barátnőt akkor inkább jobb ha elfogadom, és nem próbálkozom?

Figyelt kérdés

Sokak szerint ennyi idősen már késő. Nincs tapasztalat, rutin sem az ismerkedésben, sem a viselkedésben, sem az ágyban. És ebben van igazság. Jobb ha bele törődöm már?

Igazából a személyiségem a gond. Túlságosan csendes, introvertált vagyok sajnos.


2019. febr. 4. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs. 24 évesen volt az első barátnőm. Most 29 vagyok, és sokminden túl vagyok már.
2019. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkabb a gondolkozasodon kene valtoztatni. Semmiről nem maradtál le, fiatal vagy meg. Csak próbálkozni kell es nem az onsajnalatba temetkezni.
2019. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez butaság, hogy túl késő. Sok ismerősöm ilyenkor kezdett el csajozni, ismerkedni. Nem mindenkinél ugyanabban a korban jön a nagy szerelem. A személyiséget pedig lehet csiszolni, járj el szórakozni, esetleg a barátaiddal menj el kikapcsolódni. Ha társaságban vagy könnyebben menne a felszabadulás. Sok sikert :)) 21/L
2019. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22 évesen? :)

32 évesen már megértem, de így..

2019. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 20 év feletti nők nagy részének már problémát jelent párkapcsolati szinten a szüzességed és ha párt akarsz találni, akkor már az számít, hogy a nők mit gondolnak. Sok dolog elárulja azt, hogy szűz vagy, először is az, hogy a randin milyen a testbeszéded, hogy kommunikálsz, milyenek a gesztusaid. Ha túl rámenős vagy, az nem jó, de ha félsz, az se jó. Hamar rájönnek a nők, hogy milyen vagy. És a többségük nem akar tapasztalatlan pasival összejönni aki nem tudja kielégíteni őket az ágyban. Még van kb 3 éved, hogy találj barátnőt, utána már csak nehezebb lesz. Például a legtöbb 18 éves fiú 2 évvel fiatalabb barátnővel jár, mert nekik még nem fontos az, hogy tapasztalt legyen egy pasi és ők se tapasztaltak szex terén.


Akire azt mondanám hogy esélytelen hogy valaha is barátnője legyen az egy 25 éves szűz pasi. Neki már tényleg órási szerencse kell, hogy találjon magának partnert.

2019. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szűz nem vagyok már. Igaz hogy keveset szexeltem még, de nem elégedetlenkedtek a lányok, és nem is jöttek rá hogy még ennyire tapasztalatlan vagyok, élvezték nagyon:)

Ezzel nincs gond!:)

2019. febr. 4. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen ismertem meg a párom, aki azóta persze már a feleségem. Semmiről nem vagy lekésve szerintem.
2019. febr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!