Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A neten miért ilyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten miért ilyen nehéz barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Volt már olyan hogy találkoztam lánnyal akit a neten ismerem meg, mert bejöttem neki. De csak szexet akart.

Miért ennyire nehéz normális, aranyos, kedves cuki lányt találni?

Én barátnőt szeretnék.


Melyik oldalakat ajánljátok? Randivonal, Elitt társ?

21 éves fiú vagyok.


2019. márc. 9. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

lehet hülye ötlet, de egy ismerősömnek bejött:

face csoportok, érdeklődési körökre osztva. Ott ismerkedik. Pl. ha valaki szereti a sz. gépes játékokat, akkor keres magának játszótársat, vagy ha valaki sportban tevékenykedik, akkor ott ráír valakire egy ártatlan kérdésben, hogy ő mit javasol, milyen túrákat, milyen gyakorlatokat, stb.


Ez szerintem jobban bejön, és ott azért látod azt is ha van közös ismerős vagy más érdeklődési kör, közös pont, amit utána lehet tovább firtatni.


Én pl. az egyik exemet így szedtem össze. Egy politikai kérdésben nem értettünk egyet, akkor még idegen volt, és ráírtam hogy miért gondolja így. Ő szépen leírta, és én is az én véleményemet. Szenvedélyes szerelem lett belőle. Eleinte tele érveléssel és vitákkal, utána már sajnos csak vitákkal... de jó embernek tartom és szeretem őt a mai napig, csak máshogy :)

2019. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Más összetenné a két kezét, ha egy nő szexet akarna tőle, te meg amiatt akadsz ki, hogy csak azt akart tőled.


Sehogy amúgy, ostobákkal nem állnak szóba.

2019. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert minden aranyos, kedves, cuki lányra többszáz, többezer férfi ír rá éves szinten, aki így nem áll le ebből a tömegből egy átlagossal, hanem a legjobb fog kelleni neki.


Amúgy hihetetlen, hogy 21 évesen a társkeresőknél tartasz. A való életben odamenni egy csajhoz esetleg?

2019. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, élőben jobban megy? Vagy valami megváltást vársz az internettől?
2019. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, élőben pont hogy nem megy, ezért próbálkozom neten.
2019. márc. 9. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

A Tinder, badoo és hasonlók igazából azok dolgát könnyítik meg mégjobban, akik amúgy is sikeresek ilyen téren. Nem az átlagjánosok nagy lehetőségei ezek az appok.

Vagy hát lehet szerencséje bárkinek, de nem túl esélyes összességében véve. Velem legalábbis mindig az volt a netes ismerkedési kísérleteim során, hogy akikkel szót értettem azok általában az ország túlsó végében éltek.

2019. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.


Pontosan. Netes társkeresőre/appra akkor menj, ha külsőre a felső 10-20%-ban vagy és még dumára is nagyon vicces, szórakoztató vagy.


Átlagos külsővel sokkal több esélyed lenne, ha összeszednéd a bátorságodat és személyesen mennél oda ismerkedni lányokhoz. Ez azért van így, mert a neten keresztül kb a képed alapján eldöntik tetszel-e nekik, élőben pedig jobban számít a kisugárzásod, lényed azért még mindig valamennyivel.

2019. márc. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!