Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy sok ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok ember jelentkezik nagyvonalúan amikor az első alkalomra keresek partnert, azonban egy két üzenetváltás után eltűnnek?

Figyelt kérdés
Az ilyenek csak szájhősök? Vagy csak az adott pillanatban kanosak aztán a valóságban hozzá se mernek érni egy sráchoz? Nektek mi a véleményetek?
2018. szept. 18. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Csak a jelen pillanatban kanosak meg valószinüleg félnek is tőle elsőnek. 23f
2018. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, te milyen gyorsan mennél bele egy ilyen találkozóba, de nálam általában az szokott a bajuk lenni a kedvesen felajánlkozóknak, hogy a második üzenetben meg nem kapott képet a farkamról, a harmadik üzenet pedig még mindig nem arról szól, hogy hol és mikor csináljuk. Az ilyen embereket nem szokta általában az sem érdekelni, hogy hogyan nézel ki, ehelyett jobban érdekli mondjuk, hogy hány centis a farkad.

Na szóval ők azok a felületes emberek, akik már másnap szeretnének lefeküdni a beszélgető partnerükkel (akár mindenfajta érzelem nélkül is, csak egy újabb skalpot, farkat akarnak szerezni) és ha te ebben nem vagy benne, akkor faképnél kap.


(Ui.; Van egy olyan érzésem, hogy ezzel a válaszommal nem leszek itt népszerű, de ez van...)

21/F

2018. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Vagy lehet, hogy kiderül, hogy kövér vagy, esetleg 30+ a korod vagy vidéki vagy. Ja vagy az van, hogy ki akarod próbálni, de előtte a fél életét szeretnéd megismerni. Ja és a végét kihagytam, hogy lehet te is aktív lennél és ők is.


Nekem az első úgy volt, hogy beszéltünk, adott képet a testéről, stb. Aztán megbeszéltük a talit és belecsaptunk mert megvolt a szimpátia. Nem akartam túl bonyolítani. Nem akartam semmit csak kipróbálni ami vonz. Te tudod, hogy ezekből melyik lehet igaz rád, de azt gondolom, hogy ez lehet a kulcs. Sok sikert! Én szívesen lennék első amúgy.

2018. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen igazad van, mindenki irja h élőben legalább 5x számba élvez aztán meg eltunik
2018. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!