Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfit miért csak 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfit miért csak 30-as 40-es éveiben tartanak vonzónak a nők?

Figyelt kérdés

Míg vannak férfiak akik gyakorlatilag már középiskolától kezdve válogathatnak a "jelentkezők" közül.


De hozzám például gimnáziumban és aztán 20-as éveimben egyszerűen nem vonzódtak a nők.


Nem is volt hosszú párkapcsolatom vagy sok egy éjszakás kapcsolatom. Néhány jelentéktelen nagyon rövid "együttjárás"-ra való próbálkozás történt.


Tehát amit úgy emlegetnek hogy "kiélni" magunkat azt én egyszerűen nem tudtam csinálni.


De nem azért mert ronda vagyok vagy ilyesmi.


Aztán ahogy elmúltam 30, valamiért nagyon könnyűvé vált az ismerkedés. Pedig nem erőltetem meg magam, de akárhová megyek, akár buliba, vagy társaságba, azonnal van több nő akik nyitottak rövid vagy hosszú távú dolgokra is.


Teljesen meg vagyok döbbenve. Miért most?


Az úgymond legszebb éveimben meg hiába vágytam rá semmi nem jött össze.



2019. márc. 13. 09:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanazok a nők tartanak vonzónak, akik régebben nem tartottak vonzónak? Nem lehet, hogy csak most futottál bele olyanokba, akik számára vonzó vagy? Vagy pedig változtál annyit, hogy vonzóvá váltál azoknak, akiknek nem voltál az?
2019. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

# 1


Hát az is nagyon furcsa hogy nálam sokkal fiatalabb nőkkel is vannak kalandjaim. 38 vagyok de szoktam randizni egyetemista lányokkal. 19-22 évesekkel. Ez először tök furcsa volt, bár többen megdöbbenve mondták hogy ők olyan 30 évesnek gondoltak engem.

2019. márc. 13. 09:34
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert valószinű van egzisztenciád, autód, saját lakásod, és nem sajnáld majd belefeccölni a pénzt abba, hogy a csajod veled maradjon. :)
2019. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
"egyetemista lányokkal. 19-22 évesekkel." - Na, hát 10 éve ez a korosztály még általános iskolás volt és nem pasiztak...
2019. márc. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Sok férfi ennyi idős korára kupálódik ki, szerzi meg a megfelelő önbizalmat, humort, lazaságot, férfiasságot.
2019. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

# 3


Éppen megvan az egzisztencia, de ezt én nem mutatom kifelé. Az alapján biztosan nem vonzódnak hozzám.

2019. márc. 13. 09:44
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Most divatja van a nagy korkülönbséges kapcsolatnak. Amúgy érdekes, mert én is elvált, 37 éves nőként kaptam a legtöbb ajánlatot mindenféle korosztályú férfiaknál. Huszonévesen mindig a barátnőim kellettek, nem én. :-)
2019. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Aztán ahogy elmúltam 30, valamiért nagyon könnyűvé vált az ismerkedés..."


Szerencsés vagy, nemsokára 33 leszek, és még most SEM... :(

2019. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a 30-as szingli, mindkét nemből. A többség pont már-még kapcsolatban van.
2019. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Egyszerű. Nők elsősorban a pénzre mennek, és 30-as 40-es férfiakról már feltételezik, hogy valamiféle egzisztenciájuk van. Nők sokkal jobban szeretnek a készbe beleülni, ha megvan a lehetőségük rá, mint hosszú éveken át gürcölni a készért...
2019. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!