Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások nem tartanak vonzónak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások nem tartanak vonzónak, én viszont szépnek látom magamat. Vannak mások is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

(nem, nem küldök képet!)

Hamarosan 19 leszek, és még az első csókom sem történt meg, soha nem voltam randizni, egy fiú sem udvarolt nekem! Ez szerintem elég jel arra, hogy azon a bizonyos skálán inkább a negatív számok felé közelít a külsőm értékelése, mint felfelé. De! Amikor a tükörbe nézek, mosolygok, mert csinosnak látom magamat, és örülök, hogy ezeket az adottságokat kaptam, nem cserélnék mással.

Tehát a társadalom általi és a saját megítélésem nem nagyon egyezik. Mások hasonló helyzetben?


2015. jan. 30. 22:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha nem is ismerkedsz még neten se akkor mit vársz? Tessék ismerkedni ahol lehetséges.
2015. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 TallandThin Boy ***** válasza:
Nem biztos, hog nem tartanak vonzónak külsőleg. Az is lehet, hogy a személyiséged nem tetszik valakinek. Esetleg zárkózott is lehetsz és, vagy túl elérhetetlennek tűnsz és nem mernek nálad próbálkozni.
2015. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Találsz majd egy fiút, aki ugyan olyan gyönyörűnek fog látni, mint te magadat :)
2015. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Arra sosem gondoltál, hogy nem feltétlen a külsőd miatt nem tartanak vonzónak? Nem ismerlek, de ha egy előnyös külsejű személynek nincs senkije, arra tippelek, hogy a személyiségében van valami. Vagy ez, vagy nagyon zárkózott.


Volt már amúgy, hogy Te kezdeményeztél volna, vagy a csodát vártad?

2015. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
haha az a lényeg,magadnak tetszel,"szép" vagy csak mindenki más szerint nem :D
2015. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ők is így éreznek


[link]

2015. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok ugyan , de nekem is ez az érzésem van. :)

Nekem voltak már barátnőim és jelenleg is van :) Amikor tükörbe nézek és fotót készítek , akkor meg vagyok elégedve a testemmel , arcommal. Lehet, hogy csak a haverok szívatnak , de mindegyik beszólogat meg idegenektől kapok néha megjegyzéseket...

Szerintem ne izgulj a dolgon... 19 éves vagy , majd egyszer csak találkozol egy olyan fiúval , aki bátor lesz és lépni fog az irányodba. :) Szerintem nem gáz, hogy nem volt még csók. Nem kell elsietned, gondolom azért szerelemből szeretnéd.

Azt is megértem, hogy nem küldesz képet. Szerintem nem kell ezt így felfognod. Légy türelemmel vagy pedig ismerkedj , ha szeretnéd az érzést. :)

F/19

2015. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én bár férfiú vagyok, de ezzel én is így vagyok. A tükörben nem látom magam csúnyának, sőt, amikor épp jól vetül rám a fény és jól áll a hajam, még helyesnek is találom magam, viszont mások biztos hogy nem látnak annak, mivel az utcán még egy lánnyal sem sikerült szemeznem, mindegyik undorral fordítja el a fejét, amikor rájuk nézek. Nekem sem volt még párkapcsolatom, de szerintem azért, mert nem járok sehova, nem kezdeményeztem egyetlen lánynál sem.
2015. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy valaki meg akarja ismerni a személyiségemet, először a külsőmet kell szimpatikusnak találnia, emiatt senki nem is jutott el idáig, mert már az első pontban elakad a dolog. :D
2015. jan. 30. 23:00
 10/17 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ a legfontosabb,hogy Te hogy erzed magad.
2015. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!