Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez egy ravasz visszautasítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy ravasz visszautasítási mód a nők részéről?

Figyelt kérdés

Arra a sokak által ismert szövegre gondolok, hogy "Jaj, te egy olyan rendes és aranyos, értelmes srác vagy, talán meg sem érdemellek téged. De hidd el, biztosan találsz majd olyan lányt, aki méltó lesz hozzád."


Erre még mondjuk lehetne azt mondani egy férfinak, hogy "de te így kellesz nekem, ahogy vagy".

De biztosan erre is lenne valami ütőkártyája a nőknek.


2019. márc. 14. 08:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt még nem használtam, de ennek az lehet a háttere, hogy nem akarnak bántóan visszautasítani valakit. Nem akarják elvenni a kedvét, tompítják a kudarcot. Ez egy sima visszautasítás.
2019. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
55%
Inkább egyértelmű,mint ravasz.Bâr én ilyen szânalmas szöveggel nem koptatnêk le senkit.
2019. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz, hogy tényleg jobb, mint egy esetleges durva beszólás.
2019. márc. 14. 09:00
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy elcsépelt visszaitasitas. Minden, csak nem ravasz.
2019. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%

Nem használtam még ilyet, de nem látok benne semmi ravaszságot.

Egyszerűen nem akar a nő semmit, mert valami miatt nem jön be a másik, viszont mivel nem akarja megalázni vagy beszólni, hanem elmondja a pozitívumokat (aranyos és értelmes vagy) viszont köszi, de nem...

"Erre még mondjuk lehetne azt mondani egy férfinak, hogy "de te így kellesz nekem, ahogy vagy" - Mert valami miatt mégsem kellesz. :))

2019. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
Én tizenévesen használtam ennek egy kevésbé nyálas verzióját és minden szavát komolyan is gondoltam. Megmondtam a srácnak hogy mi nagyon nem egymást keressük de egy jószívű gyerek volt sok jó tulajdonsággal amit a megfelelő lány majd kellőképpen fog értékelni. Mert habár a meglévő tulajdonságait én is értékeltem de több olyan i volt ami hiányzott így bennem nem tudott elindítani semmit. Számomra ez a szöveg annyit tesz hogy mint férfi nem érdekelsz de jó ember vagy és így más nőnek még remek párja lehetsz.
2019. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%
igen. másik kedvenc: " én nem állok készen egy kapcsolatra, félek, hogy nem tudnálak boldoggá tenni"
2019. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
31%
Nem ravasz, inkább átlátszó és gusztustalan.
2019. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy gusztustalannak tartjátok, de án már használtam ezt, mivel nem tudtam jobban kifejezni, hogy nem illünk egymáshoz, mert ezt nem értette meg. Tehát normális srác, de ég és föld vagyunk ismerkedés alatt, szerintem semmi rossz nincs benne, ha kifejezzük, hogy ő normális, meg minden, de köztünk nem lesz semmi.
2019. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
9%
#9 Egyenesenek, gerincesnek kellene lenni és megmondani szépen hogy bocs de jössz be.
2019. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!