Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már kapcsolatod manipulat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kapcsolatod manipulativ emberrel?

Figyelt kérdés

Meddig tartott a kapcsolat, mi jellemezte?

Bári ami fontos, eszedbe jut.


(szimplán érdekel, köszi)



2018. aug. 8. 09:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Mi volt a foglalkozâsa?
2018. aug. 8. 09:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt. Tanár általános suliban.
2018. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt. Majd’ 5 evig tartott.

Befolyasolta az eletem, a napi rendem, kivel talkozgatok, mikor, hol, stb.

Mondjuk fiatal voltam, naiv, es szerelmes. Nem tudom miert tarottam ki mellette ilyen sokaig.

2018. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, 1 hónapig tartott, legmélyebb bánatomban botlottam belé, ő meg gondolta kihasználja. Azzal nem számolt, hogy relatív gyorsan össze tudom magam kapni aztán az első hülye húzásánál repült is. Kisebbségi komplexusokkal küzdött és gondolta, ha parancsolgatni kezd, akkor majd jobb lesz neki.


27N

2018. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, 1 évig tartott. Akkor munkanélküli volt, azaz dolgozott pizzafutárként majd fagyizóban, de semmi konkrét. Én nagyon vágytam a szerelemre és néhány szép szava után hamar bele is estem, de a szép szavak mellett ő egyszer sem mondta, hogy szeret. Közben variált, hogy legyünk inkább barátok, két hónap múlva meg hogy nem tud rám csak barátként tekinteni... Minden arról szólt, hogy neki jó legyen, ő jól érezze magát, ő meg legyen hallgatva, de ő sosem állt mellettem. Első szerelmem volt, éreztem, hogy ez nem normális de kitartottam mellette. Aztán egy szó nélkül eltűnt, nem válaszolt az üzeneteimre, majd közösségi oldalon láttam két héttel később, hogy kapcsolatban van valaki mással.


Aztán egy év múlva még írogatott, gondolom hiányzott neki a s.ggnyalás, de nem írtam neki vissza.

2018. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt. Az jellemezte, hogy először azt értékelte, hogy végre nem egy műmájer kamugép vagyok mint az eddigi pasijai, majd azt akarta, hogy én is olyan legyek, ócárolt, majd dobott az exéért... aki egy idő után dobta. Majd megint egy rövid kapcsolat egy ugyan olyan műmájerrel...


1 hónapig tartott.


32/F

2018. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapot vesztegettem rá. Belementem hülyeségekbe, amikbe nem kellett volna, mindenben elvárta, hogy idomuljak hozzá, ő semmit nem változtatott miattam, pl. napirendjén, programjain. Semmirekellő volt ő is, nekem mindig minimum 2 munkahelyem volt suli mellett, de mindenben nekem kellett körülugrálnom, azzal az indokkal, hogy ha már úgyis a városban vagy...

Szép fiú volt, menő, több akkor nem kellett. Miután csúnyán szakítottunk, összejöttem a mostani szerelmemmel.

21L

2018. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!