Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy Tinderen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy Tinderen az első napokban tök sok matchem lett most meg két hete semmi?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert már vegigporgettek az elérheto nők.
2019. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert a tinder minden felhasználóhoz rendel egy ún. "ELO" pontszámot, ami tképpen az értéked a tinder piacán, az alapján, hogy hányan húztak jobbra, hány matched volt, és még pár tényező. Amikor regelsz, akkor automatikusan kapsz egy magas ELO pontszámot, de csak pár napig, utána a rendszer kiszámol neked egyet az eredményeid alapján.

Ez pedig azért fontos, mert a másik oldalon a rendszer először a legmagasabb ELO-pontszámú felhasználókat jeleníti meg. Tekintve, hogy alapból is 2x annyi férfi van tinderen, mint nő, és hogy a nők sokkal kevesebbet húznak alapból, valamint sokkal jobban is válogatnak (ezt nem én mondom, hanem a tinderből kinyert statisztikák), ezért egy átlag női felhasználó kb. alapból csak a legmagasabb 20%-ba tartozó pontszámmal bíró férfit látja, a te profilodig már el sem jut.

Ezért.

2019. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2 Akkor mi értelme az egésznek? Itt olvastam már olyat is, hogy a csaj abban a hitben volt, hogy neki csak olyanokat dob fel, akik már őt lájkolták.

Amúgy nekem se volt már rajta fél évig egy matchem se. Pedig napi szinten pörgettem, az ország több pontján. Már csak poénból vagyok fent egy mémmel. Jókat lehet derülni egy-egy profilon. Némelyik nő olyan elvárásokat szab meg, hogy szerintem maga sem hiszi el. Ha az elvárásainak kb 10%-át tudná nyújtani, már majdhogynem ideális társ lehetne. :D

2019. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2, hogy érted, hogy mi értelme az egésznek? Milyen szempontból?
2019. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!