Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhatnek pàrt? 24F

Figyelt kérdés
Munkahelyen nincsenek ,szorakozohely nem a legjobb ,barati tarsasag az nem valami nagy ,mi lenne a megoldas ??
2019. márc. 15. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Internet, új szokások, hobbik keresése, eljárni egyedül ide-oda.
2019. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Internet ....tarskeresok ,sok kamu regisztracio inkabb kihagyom ,tobbi nem rossz otlet ..
2019. márc. 15. 13:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nincs erre megoldas igazabol ,koltozni nagy varosba nincs ra anyagi keret
2019. márc. 16. 09:29
 4/5 ricsi59 ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj rá erre... Elhiszem hogy rosz...én is voltam egyedül, sőt most lett vége 5 és fél éves kapcsolatomnak de úgy gondolom majd lesz valaki. Azért mert stresszelsz úgy gondolod jobb lesz? Élvezd az életet egyedül és gondold át rendesen ha lehetőséget ad az élet az nem biztos, hogy jó. Járj olyan helyekre ami érdekel. Foglald el magad. Én pl edzeni járok jövő hónapban meg megpróbálok táncot is tanulni mert érdekel. A társkeresőre meg nyugodtan lehet regisztrálni hiszen ott is ismerkedhetsz. Sokat nem buksz rajta szerintem,bár a kártySzámod ne add meg ha kérik! 😁😁 Fel a fejjel és semmi görcsös dolog.
2019. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató szavakat
2019. márc. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!