Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt sok szingli lány van?

Figyelt kérdés
Régóta vagytok azok? Hogy viselitek nehezen, hol próbálkoztok ? Kort is írjatok.
2019. márc. 17. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 éve vagyok szingli. Jól viselem. Badoon próbálkozok. 30N
2019. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nevetséges amúgy, de 1 napja jöttem fel másfél év után és rengeteg 20-as lány van aki írogat hogy nincs barátja.

Nem is értem...

2019. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak kerdem amúgy srác vagyok.
2019. márc. 17. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi szamit soknak. Par hete vagyok szingli, de a kapcsolat is - ha egyaltalan annak szamit - par hétig tartott, elotte 4 hónapig voltam egyedul, de az sem tartott egy hónapnál tovabb, elotte 6 hónapig voltam szingli, de az a kapcsolat is csak ket honap volt. Előtte meg majdnem 25 evig voltam egyedul.


Hogy hogy bírom? Nagyon jol, mert rájöttem, hogy alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra es a férfiak a legrosszabbat hozzak ki belőlem, a bizonytalanságot, az onmarcangolast stb. Igy nem próbálkozok sehol, mert most egyedul kell lennem, hogy megtaláljam az alaphangomat, mivel a tavalyi ev eleg nehez volt szamomra, nem csak a férfiak miatt, sot, ok csak a hab voltak a tortán. Most magamra kell koncentrálni, hogy meg tudjam fogalmazni az igényeimet es azokat megtanuljam kommunikálni, mivel eleg éretlen vagyok ilyen téren.


26/l

2019. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 éve. Nem próbálkozok sehol, nem keresik senkit. Van más dolog most az életemben amire koncentrálnom kell.


25/N

2019. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nyitott lennék nagyjából ismerkedésre, neten is, kivéve társkeresőn..
2019. márc. 17. 12:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 22F
2019. márc. 17. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!