Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan minden lány foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan minden lány foglalt volna?

Figyelt kérdés

Egyre inkább ez az érzésem, ugyanis bárkihez próbálok közeledni, mindig az a válasz jön, hogy: bocsi van barátom. Mindegy, hogy neten vagy élőben, állandóan ez a válasz a közeledésemre. Többször is volt, hogy nagyon jól elbeszélgettem az adott lánnyal, nem volt passzív velem és volt téma is, majd mikor a végén felvetettem, hogy esetleg találkozhatnánk valamikor vagy beülhetnénk meginni valamit, jött a szokásos hideg zuhany: bocsi de van barátom. Nem vagyok ronda és igénytelen sem, normálisan, kulturált módon ismerkedek, de nem értem, hogy miért van mindig ez. Itt ezen az oldalon is annyi csaj kiírja, hogy nem talál magának értelmes társat kapcsolatra, szóval nem igazán tudom elhinni, hogy ne lennének szingli lányok.

És hangsúlyozom NEM a legtökéletesebb, legfullosabb lányoknál próbálkozok, a szerényebb és csendesebb típus a zsánerem.

19/F



2018. nov. 8. 12:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Ez sok esetben csak kifogás. Könnyebb azt mondani, hogy barátja van, mint hogy nem jössz be neki és nem akar ismerkedni.
2018. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%
Persze, szerényebb, csendesebb, de azért nézzen ki modellnek :D
2018. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%
Ez butaság, mert valahogy azoknak az említett pasiknak is lett nője. Amúgy lehet, hogy csak kamuznak: nem tetszel nekik, és ezzel a "van pasim" kifogással jönnek, mert nem akarnak megbántani.
2018. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele inkább egyenesen mondja meg, hogy nem vagyok az esete, mintsem esetlegesen a kifogás mögé bújjon. Tudom, hogy sok a bunkó srác aki nem érti meg az elutasítást, de ilyen téren sem kell általánosítani.

2-es nem kell, hogy modell alkata legyen, de nyilván testileg tudjak vonzódni hozzá, különben értelmetlen az egész.

2018. nov. 8. 12:33
 5/35 anonim ***** válasza:
86%
4:lehet, hogy te úgy vagy vele, hogy mondja meg egyenesen, de tudod hányan futottunk össze olyan sráccal, aki ezt nem értette meg? Velem történt olyan, hogy hisztizett kb a srác nyilvános helyen... ha nem haragszol, inkább elkerülném ezt.
2018. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5-ös Tehát magyarán szólva a bunkók miatt szívjon ilyen téren a normális :/ Most nem ellenetek akarok lenni ne értsetek félre, de azért talán egy rövidke beszélgetés alapján ellehet dönteni, hogy az adott fiú melyik kategória.
2018. nov. 8. 12:43
 7/35 anonim ***** válasza:
31%
Rounda vagy más nem lehet, nekem még olyan lányok is szoktak mondani igent a kvra meg beülni valahova akiknek van barátja:/
2018. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%

Miért? Szerinted egy csinos lány évekik csak arra vár hogy te leszólítsd?! Igen, minden csinos lány foglalt! Mi ebben a meglepő?


Arról is van fogalmam, hogy a mai fiatal srácoknak milyen lányok tetszenének. Karcsú, hosszú haj, gyönyörű arc... emellett legyen tündi-bündi, szexcentrikus, poénos, laza és imádja a fiúját. Szolgálja ki, tudjon főzni, a mindennapos szex előtt varázsolja el. Na kérem! Ide vezetett ez az instant világ. A semmiből azonnal jár nekem a paradicsomi világ.

2018. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%
De nem ertem miert szivsz emiatt? Igazabol akar azt mondja van baratja, akar azt, hogy nem tetszel neki igyse ugyse lesz belole semmi, szoval vegulis teljesen mindegy mit mondanak. Es mivel tobb a bunko, elutasitast nem turo ferfi igy ertheto es en jogosnak gondolom, hogy valaki konnyebbnek gondolja azt mondani, hogy baratja van. Persze itt most nem a hazudozast akarom nepszerusiteni, mert az egyenesseg jobb, de ebben az esetben nagyon sokszor esszerubb azt mondani, hogy baratja van.
2018. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

"de azért talán egy rövidke beszélgetés alapján ellehet dönteni, hogy az adott fiú melyik kategória."


Hat nem. Addig tok normalis srac is kapott mar duhrohamot.

Amugy meg nem tok mindegy, hogy miert nem? Senkinek nem kotelessege megindokolni.

2018. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!