Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudasfaja99 kérdése:

Miért nem akar senki sem szerelmi viszont? Boldog kapcsolatot? Minden helyes melegek srac csak a szexre hajt?

Figyelt kérdés
19 éves meleg srác vagyok. (légyszi a hülyeségeket mellőzzük)

2019. márc. 19. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyan nem vagyok meleg srác de ezt elmondhatom hogy igen szinte mindenki csak szexelni akar a komolyabb érzéseket pedig mellözik igaz ez a fiukra és lányokra is mindegy hogy milyen a nemi identitásuk (legalábbis itt magyarban csak ilyen emberekkel találkoztam) pedig a szex 1000X jobb ha olyannal csinálod akivel mély érzelmeket tápláltok egymás iránt!
2019. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ez a kérdés már bennem is megfogalmazódott és egyelőre úgy tűnik, hogy igen.

19f

2019. márc. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ftf1983 ***** válasza:
70%
Ez sztereotípia, nem mindenki csak szexet akar, de azért vannak szexuális igények, amiket időnként ki kell elégíteni. Sose tudhatod kivel találkozol és kivel alakul ki valami. Én nagyon sok olyan meleg párt ismerek, akik csak egy dugásra találkoztak, aztán már évek óta együtt vannak. Nem lehet ülni és várni a szőke herceget, élni kell, ismerkedni és majd jön az a bizonyos személy, amikor jönnie kell.
2019. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a te esetedben lehet te leszel a szőke herceg :D
2019. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!