Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondom, a párom gazdag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom, a párom gazdag, helyes, és nagyon rendes ember, elhiszitek? Szerintem senki nem hiszi el.

Figyelt kérdés
Ezzel tesztelem az itteni mentalitást.
2018. júl. 23. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És mit érsz el az eredménnyel?
2018. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bizonyítékot.
2018. júl. 23. 16:43
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Én elhiszem és lesarom..:D
2018. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az nem baj, ha leszarod.
2018. júl. 23. 16:44
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Én azt kérdezném meg, hogy ez még is kit érdekel egyáltalán?
2018. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden relatív. A gazdag, a helyes és a rendes is. Ha te így éled meg, hurrá :) Én is így élem meg a férjem. De lehet, hogy eszed ágában sem lenne az enyémről ezt mondani. De nekem így jó :)
2018. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én elhiszem. A gazdag, helyes, rendes embereknek is jár párkapcsolat, sőt....
2018. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
El. Amúgy nem tudom mi értelme van ennek a tesztnek, a frusztrált nudlik úgyse fogják elhinni, hogy létezik olyan jóképű gazdag férfi, aki rendes, a normális emberek pedig alapból nem általánosítanak, szóval mit is fogsz innen megtudni?
2018. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszek el senkinek semmit, de nem amiatt amit gondolsz (magyar mentalitás, irigység), hanem mert tudom milyen kamusak itt az emberek. Pl. tesóm nagyon komoly vitákba ment bele még régebben ebben az oldalon (politika, katonai témák), és azt állította, hogy a nővére katonai attassé Kínában, ezzel igazolta minden szavát, hogy "biztos forrásból tudja" amit nekik leír.
2018. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

Engem az zavar, hogy nem értik meg az emberek hogy

gazdag = helyes minden esetben, mert akkor képes mindent megadni a családjának, ami "jó emberré" teszi.

Csak olyan hazugok az emberek hogy nem tudják beismerni és itt sírnak mindig.

A nők hazudnak: a pénz nem számít

A "férfiak" akik beveszik: idegbetegek, hogy ők nem jók valamibe, közbe csak csórók


Minden gyökér azt hiszi a történelem ami 400 éve volt a múlté és most szupermodern álomvilág van, ahol a pénz nem számít.

Mert hazudni jobb mindenkinek. Aztán utána jön a sok sírás: miért ilyen gonosz a világ?

Megmondom: Miattatok, akik nem képesek igazat mondani!

2018. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!