Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha helyes pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha helyes pasi vagyok, szerény, szende és szűz, de nem akar senki felszedni?

Figyelt kérdés
Nem száll fejembe a dicsőség, kedves vagyok, de konkrétan soha nem hallom senkitől hogy tetszel nekem. Vagy ilyet nem mondanak lányok? Csak olyat mondanak mindig hogy aranyos vagy stb.

2013. jan. 17. 22:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Szedd össze magad,vagy törődjbele a jobb kezedbe.
2013. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
*törődj bele
2013. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Általában nem a lányok szedik össze a pasikat...
2013. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

De akár bele is törhetsz a kezedbe.

Hát, figyelj... egészen tutira biztos vagy benne, hogy neked semmi feladatod nincs a párkeresésben?

2013. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Öreg , lehetnél kapzsi, bunkó , durva, és nem szűz , akkor se biztos hogy hozzád szolnának, te rajtad áll hogy kitűnsz e a tömegből vagy nem.
2013. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Én felszednélek. 54/F
2013. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

első ez jó tanács én is ezen vagyok, de akkor sem merek lépni, ha 100%-os jeleket küld a lány.


pld buszon látom hogy ül, rámnéz, feláll és odajön mellém., vagy épp mintha észre se venném testi kontaktust tart velem.

vagy metrón velem szembe van, néz és nyalogatja a száját.

akkor már volt hogy voltam galériába szórakozóhelyen, és lentről integetett két lány hogy menjek.

2013. jan. 17. 22:43
 8/26 anonim ***** válasza:
hát probálj kapcsolatokat teremteni még ha nem is párkapcsolatra gondolok igy az elején de hidd el minden zsák megtalálja a foltját...csak ne légy beszari és merj kezdeményezni
2013. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra vársz, hogy majd egy lány elkezd neked udvarolni, akkor várhatsz egy darabig.:) Neked kellene valamit kezdened magaddal. Azt mondják rád, hogy aranyos vagy? Mit kéne tenniük, azonnal az öledbe ugrani? Egy kapcsolat kialakulásához idő kell, de azért neked is tenned kell sokat!
2013. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Életképtelenségre nincs receptem.
2013. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!