Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kiakadnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok, ha a barátotok volt barátnője nem törölte le Facebookról a képeiket?

Figyelt kérdés

Ő letörölte, csak a csoport képeket hagyta meg, amin másokkal együtt vannak.

Nem fogok írni neki, meg nem is számít. Csak kicsit kellemetlen, gigy ott virít a csókolózós meg nem tudom milyen képekkel. A lánynak kb. az összes képét le kellene törölnie, mert csak közös képeket rakott fel mindig.

Csak kicsit kellemetlen, mikor mondom kivel élek, "de hát ő még a Julival van, láttam a képeiket"... Nem így hívják. Tegye azt, amkt jónak lát végülis.


Ti mit gondoltok erről a kérdésről?


2019. márc. 20. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Azt, hogy az ex egy nagyon gyereklelkű, nagyon kis buta valaki.

De Te is, ha azt hiszed hogy az fb kirakat határoz meg valakit.

2019. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Áldom a napot,amikor töröltem magam onnan.Bár az otttartózkodásom sem tartott sokáig.Nem lehetsz hatással arra,hogy mások milyen képeket tartanak meg vagy mit törölnek.
2019. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem akadnék ki mert felérem ésszel hogy nem szólhatok bele és semmi közöm hozzá hogy masok milyen képet raknak ki vagy hagynak kint mindaddig amig nem én szerepelek rajta.
2019. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Nekem az utóbbi 3 csajaimról vannak fent közös képeim. Smárolós nem, de ölelkezős igen. Az a múlt, nem kell ennyit rágódni miatta. A jelen számít.
2019. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem, meg nem igaz, amit írtok, hogy nekem az számítana... Nyilván nem írok rá, hogy töröld, ha neki tetszenek, ott a dátum is.


Csak kellemetlen, ennyi. De gondoltam, megkérdezem, ti mit gondoltok erről. Nem fújom fel.

2019. márc. 20. 08:33
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Akkor együtt voltak. Az ajándékokat se dobta ki,amiket tőle kapott.

Majd ha már lezárta magában a kapcsolatukat, lélekben is el tudott szakadni tőle, valószínűleg a szobájából is eltünteti a személyes emlékeket és a facebook profilképén se kettesben fognak virítani. De teljesen törölni valószínűleg nem fogja. Sokunknak megvannak az első szerelemünktől kapott levelek, préselt virágok. Az embernek van múltja, és ennek vannak emlékei. Igaz, nem tesszük közszemlére, de néha az unokáknak azért megmutatjuk.

2019. márc. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Kiakadnék persze, de sajnos nem tudsz vele mit csinálni. Nem parancsolhatod meg neki, h vegye le az azonnal. Azt rak fel oda, amit akar. Max a barátod szólhatna neki, h vegye le a képeket. Az ő joga eldönteni, h hol szeretne szerepelni a világhálón és kivel!
2019. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Semmi közöd hozzá, hogy rajtatok kívül ki milyen képeket tesz fel.
2019. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az így nem teljesen igaz... De nem is szólhatok, meg nem is fogok. Csak szimplán zavar. De nem is maradna neki képe, mert csak közös volt neki. Mesélte a barátom, hogy ő letörölt mimdent, meg a családja is, a mobiljában vannak, de a közösségi oldalon nem, csak a csoportos képeket, amiken más is rajta van. Szólt neki, de hiába, ki is vette a megjelöléseket.


Mit tesz ki?? Amit akar, de még szerencse, hogy nem valami elfeledett ölelkezős képet.


5 évig voltak együtt, nagyon szerette. Nem miattam lett vége, akkor már nem voltak együtt, mikor megismertem. Csak fura, de ha rákérdeznek, elmondom, mi van...

2019. márc. 20. 10:11
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Eleve milyen nyomorult dolog már a párod exét nézegetni fosbookon? De ha valamiért oda is vetődnék, a legcsekélyebb mértékben sem érdekelne, nem látom benne a problémát. Miért kéne letagadni a múltat? Együtt voltak, szerették egymást, a képek ennek az emlékei. Hülyeség ezen ágaskodni.
2019. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!