Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tenne egy nő, hogyha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tenne egy nő, hogyha még a 30-as éveiben vagy netalán még később is szűz lenne?

Figyelt kérdés

Ez a dolog nőknél eleve nagyon ritka, de feltűnt, hogy fordított esetekben elítélik azokat a férfiakat sokan, akik ebben a helyzetben vannak, és még azt sem értik meg, ha esetleg prostituálthoz fordul végső elkeseredettégében.

De hogyha teszem azt, egy nő lenne ilyen helyzetben, vajon mit tenne? Ezt jobban elnézi nekik a társadalom, vagy ugyanolyan értetlenkedve fogadják, mint a férfiaknál?


2019. márc. 21. 07:27
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ők jobban bírják az egyedüllétet?
2019. márc. 21. 07:29
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit kevered.

A prostituált a szüzességed veszi el, nem a magányodat.


A nők úgy általában a szex hiányát bírják jobban, a magány mindkét nemet megviseli, mivel az ember alapvetően társas lény.


Ha egy nő csupán a szüzességét akarja elveszteni, arra valakit nem nehéz találni.

Az ok egyszerű: itt a gyakon is sűrűn szeretik hangoztatni, hogy egy nő legnagyobb értéke a fiatalsága. Nincs az a csúnya vagy kövér 16-18 éves lány, akit ne akarna megdugni egy 40+ pasi csupán azért, mert fiatal.


Az én környezetemben senki se témázik azon, hogy ki szűz, és nem is érdekel senkit. Azt lehet tudni, ha valaki egy ideje szingli, de 30 felett végképp nem arról megy a tippelgetés, hogy szűz-e.

Azt lehet tudni, ha valakit jobban ismersz, mert mondjuk egy helyen dolgoztok, hogy kattant, és nem szeretsz a közelében lenni sem te, sem mások. De ilyen emberre meg nem pazarol senki annyi energiát, hogy azon gondolkodjon, hogy mi lesz vele.

2019. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Értem ezeket a dolgokat, és nyilván emiatt fordul elő nőknél nagyon ritkán. De függetlenül attól, hogy mások ehhez hogyan viszonyulnak, meg hogy törődnek-e vele vagy nem, magáról mindenki tudja, hogy milyen helyzetben van. A kérdés arról szól, hogy mégis, ha tegyük fel, ebben a helyzetben lenne egy nő, akkor vajon mit tenne?
2019. márc. 21. 08:07
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
A nőknél nagyon kevés aki ebben a helyzetben él! És sosem lesz elítélve ezért. A férfiaknál ez amolyan léc amit meg kell ugrani! A legtöbb átlagos srác már 15-18 év között elveszti a szüzességét. Normál úton (barátnő , kaland ) még szánalom szexre sincs szükségük - pénzért prostival. Szóval ahogy telnek a férfi évei annál gyanusabb hogy valami nincs vele rendben ha még sose volt senkije . 25 felett már mind beteg - leginkább az elméjűk... de persze van testi nyomorék is akinek kicsi a farka vagy nem foglakozott a testével és olyan kövér hogy ezért nem kell senkinek.
2019. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Hogyhogy mit tenne? Ennek a kérdésének így nincs értelme.

Viszonylag későn vesztettem el a szüzességem. Pont azért, mert nem akartam olyannal "járni", aki csak egyszer megsúg, aztán eldob.

Megnyugtatlak: 15 évesen már azzal csesztetik egymást a lányok az öltözőben, hogy miért nincs barátod. Azért az öltözőben, mert ott bugyiban-melltartóban jobban meg lehet alázni, azért is, ha mondjuk nincs leszedve a hónaljkutya. 17 évesen már a kedves rokonok elsődleges témája: van udvarló? Nincs? Nem is lesz, vénlány maradsz, szegény anyádnak sose lesz unokája. 20 felett: mikor mész férjhez?

Ahogy látod, a nőket ugyanúgy cseszegetik. Semmivel se könnyebb. Ugyanúgy ketyósnak néznek, ha kamasz kor körül nem tudsz felmutatni egy épkézláb kapcsolatot.


Egy dolog viszont még sokkal nehezebb is! Nektek a szüzesség elvesztése egy jó élmény. Ahogy a szex úgy általában. A nőknek viszont nem feltétlenül, sőt. Az azért egy erősen bizalmi dolog, hogy ki lesz az, akinek megengeded, hogy fájdalmat okozzon a nemi szervedben.

2019. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Diavolino44 ***** válasza:
6%

Nem érdekelne. Egy férfi sokkal sokkal inkább szexcentrikus mint egy no. Egy no inkább kapcsolaton belül élvezi egyre jobban az együttléteket. Ha nincs pasi, sok esetben lesz pár rosszabb napja, aztán a hormonok visszaállnak eredeti alacsony szintbe.


Plussz a társadalmi megítélés is más. Nem vagy igazi férfi, ha nem tudsz elcsábítani egy not, nem vagy igazi no ha túl könnyen adod magad.

2019. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Ebben a helyzetben vagyok, nem teszek semmit. Nem is nagyon értem, mit kéne.


Amúgy nem nagyon ritka, két másik szűz nőt is ismerek, és nem direktben szűz barátnőkeresőn találkoztunk. 😃

2019. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

7-es, te már tényleg 30 felett vagy ezek szerint? Egyébként nem is tudtam, hogy van ez a szűz barátnő kereső. Valószínűleg a nők tényleg jobban bírják ezt.


5-ös, ezt én is tudom, hogy milyen hülye elvárások vannak a társadalom, a rokonok, ismerősök, osztálytársak részéről.

A kérdés nem értelmetlen, elképzelni el lehet.

2019. márc. 21. 10:14
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Igen, 30 felett vagyok, és pont azt írtam, hogy nem ott találkoztam ezekkel a nőkkel. Nem tudom, hogy van-e ilyen barátkereső.


Nem mondod meg ezekről a nőkről, hogy szűzek, rólam sem. Szerintem ha ezt elmondanám a munkahelyemen, azt hinnék, hazudok. Nem egy görnyedten járó kis halkszavú nő vagyok, aki elpirul, ha pasik szólnak hozzá. Nem tudhatod, hány szűz ember van a környezetedben, mert ennek nincs jele.

2019. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
És hogy érzed, mi az oka ennek? Nem szoktak emiatt piszkálni akárkik, akik tudják? Mert ugye, mindenki elől nem lehet elhallgatni.
2019. márc. 21. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!