Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tenne egy nő, hogyha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tenne egy nő, hogyha még a 30-as éveiben vagy netalán még később is szűz lenne?

Figyelt kérdés

Ez a dolog nőknél eleve nagyon ritka, de feltűnt, hogy fordított esetekben elítélik azokat a férfiakat sokan, akik ebben a helyzetben vannak, és még azt sem értik meg, ha esetleg prostituálthoz fordul végső elkeseredettégében.

De hogyha teszem azt, egy nő lenne ilyen helyzetben, vajon mit tenne? Ezt jobban elnézi nekik a társadalom, vagy ugyanolyan értetlenkedve fogadják, mint a férfiaknál?


2019. márc. 21. 07:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%

A testvérem tudja, ő nem piszkál.


Egyszerűen nagyon kövér voltam tiniként meg 20-on évesként. Tudom, vannak akik így is szexelnek, de én nem akartam. Így a szex olyan dolog volt, amit mások csinálnak.


Bár nem tudom, ez mennyire gátolt, mert most már lefogytam, és még mindig szürreális dolognak tűnik a szex. Lehet, ha sovány lettem volna, akkor szexelek, de lehet akkor sem.


Elméletben el tudom képzelni, hogy valakibe annyira beleszeretek, hogy szexelek vele, aztán körbenézek, itt is, meg a való világban is, és úgy már nem tudok 100%-os bizalmat elképzelni.

2019. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%

5össel egyet értek, a nőket is ugyanúgy baxtatják.


Plusz nem tartom életszerű beszélgetésnek 30 felé, hogy bárki a szüzességedről kérdezzen, mert szinte mindenkiről azt feltételezik, hogy legalább egyszer volt már együtt valakivel.


Konkrétan 18 éves korom után soha nem hangzott el az a kérdés idegenektől, hogy amúgy szűz vagy még? Megkérdezik van e párom/gyerekem, bármi, de azt hogy szűz vagyok, azt soha. Én se kérdezném senkitől, még férfiaktól sem.


27N

2019. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

És 11-es, nem is szoktál megkívánni senkit igazán, ránézésre?

Úgy tűnik, és már nem először állapítom meg, hogy nálatok ez másképpen megy.


12-es, ez tényleg nem életszerű, bár ha valaki tartósan figyelemmel tud kísérni egy ilyen embert sok éven keresztül, és azt látja, hogy soha nincsen vele ellenkező nemű, akkor már biztosan elgondolkodnak, hogy esetleg lehet, hogy ennek az embernek soha nem is volt párja. Azt hogy szűz-e, azt nyilván nem szokás megkérdezni.

2019. márc. 21. 13:57
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez senkinek semmi köze. Egyébként meg se jobb se rosszabb nem leszel tőle.
2019. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Én nem "nálatok" vagyok, hanem "nálam". Csak a saját nevemben nyilatkozom, szerintem a nők többsége nem így van a dolgokkal, mint én.


Megkívánni nem kívántam meg olyat, akit élőben láttam. Szoktam pasikat nagyon helyesnek látni, de olyan embert, akit 3D-ben látok, még nem kívántam meg.

2019. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
A szex csak fiatalabb koromban tűnt létszükségletnek. Ha újra kezdeném nem pasiznék, szűz maradnék. Azt csinálnám amit szeretek, nem bonyokódnék egy rossz házasságba, pláne nem szülnék gyereket. Csak ÉLNÉK bazi nagy betűvel, mentsen minden ilyen dologtól! Nem mondom h a szex rosszul esik, sőt, de közel sem olyan fontos mint a szabadság...
2019. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Akkor ti ritka kivételek vagytok tényleg. Mondjuk gyerek az nekem sem kellene meg házasság. Persze nem is vagyok abban a helyzetben, hogy erről döntsek.
2019. márc. 21. 15:06
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

Azt gondolják valami probléma van vele (ami részben igaz is) a nők esetében is,csak nem hangoztatják annyira. . De ettől még nem rosszabb ember mint mások,csak sokan elítélik az ilyet (is).

Rajtam látszik is, mert nem vagyok valami magabiztos egyéniség, inkább olyan szürke átlagos vagyok, aki minden utcán előfordul típus.

2019. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%

#13:

Igen, másképp megy.

Te arra gondolsz, hogy akár egy idegennel is tudnál szexelni, és jó lenne, élveznéd.

Egy nő nem gondol arra, hogy de jó lenne, ha egy vadidegen elveszi a szüzességét, és majd fájni fog.

Az első pár alkalom egyáltalán nem kellemes. És utána is csak évekkel később volt az első hüvelyi orgazmusom. Ami nem azt jelenti, hogy garantáltan mindig van is azóta.

Nekem abszolút az kell a jó szexhez, hogy szerelmes legyek, hogy kívánjam. Ellenkező esetben minden technikai tudás kevés lesz, hogy élvezzem is.


Nektek könnyű, már attól orgazmusotok lesz, ha sikerül meleg helyre bedugni. Így lehet, hogy én is állandóan akarnám.

2019. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Igen, mert mi vizuális ingerekre is gerjedünk, ilyenek vagyunk genetikailag, nem muszáj hozzá szerelem, érzelmek. Tehát akkor rátok kevésbé jellemző, hogy mondjuk

megláttok valahol egy férfit nyárias öltözetben, aki arcra is kinéz valahogy, és pusztán a látványa felkelti bennetek a szexuális vágyat. Akkor gondolom emiatt bírjátok ezt jobban.


18-as, lehet, hogy te aszexuális vagy. Írtad is, hogy ilyen szempontból elütsz a női átlagtól is, meg amiket írtál, az alapján erre gondoltam.


Nyilván nem az határozza meg egy ember értékét, hogy volt-e már szexuális kapcsolata vagy nem, mert volt erre is utalás, tehát egyetértek ezzel a véleménnyel.

2019. márc. 22. 08:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!