Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkre mennyire jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre mennyire jellemző, hogy olyan férfit választanak aki kétes forrásból szerzi a pénzt, de ezzel a részével nem törődnek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk valaki tegyük fel a bevétele nagyobb részét nem tisztességes, alvilági módszerekkel szerzi meg, a nőket vajon érdekli-e hogy honnan van a pénz? Vagy csak az számít nekik, hogy sok legyen?

2019. márc. 24. 03:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesebben alszok nyugodtan, mint hogy várjam, hogy melyik hajnalban töri ránk a TEK az ajtót.
2019. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

“Ez inkább a különböző "romantikus" regényekre jellemző sztori. Tudod, mikor az "átlagos, szürke háziasszonyba" beleszeret az olasz nevű, kigyúrt, sármos maffiózó, akinek ugyan eljár a keze, de ah, olllyan szenvedélyes...”


Igen, ez valóban a romantikus regény kategória.


Én nem is ezt látom. Nem drogkereskedők, védelmi pénzt szedők, nagypályások a gyakoriak, inkább a seftelők, ügyeskedők, valahol a szürke gazdaságban, kevés legális, sok kevésbé legális dologgal (az egyik ismerős pasiját pl ÁFA csalással, fiktív számlázássalcsipték meg, szóval semmi romantikus regény, sötét sikátorokkal, maffiával, baseball ütőkkel, inkább könyvelési trükközés).



És egy ilyen ember egyáltalán nem biztos, hogy kigyúrt, kopasz erőember.


Ahogy mondtam ezek nem is feltétlen a 30 milliós BMW-vel flangálók, egyszerűen a közegüknél gazdagabbak, de ennek látványosan nincs forrása.


Pl sok éve tudtam egy olyan párt, ahol a nő valami iskolában dolgozott nettó 140-ért, ott már az, hogy a pasinak lakása, kocsija van, hogy nincs gond a nyaralásra elegendőnek tűnt, de mellette sosem járt be dolgozni, sosem derült ki, hogy mit árul (pletykák szerint cigivel seftelt, de sosem derült ki).



Ami fura, hogy ott van a diplomás, felnőtt nő, és nem kérdezi meg este a párját, hogy milyen napod volt szívem, nem jár sosem a munkahelyén, vagy a környékén, pedig elvileg saját irodája van a pasasnak (értem, hozzánk sem lehet bejönni csak így az irodaházba, de azért olyan előfordult, hogy elém jött a párom, látta hol dolgozom)



Szóval a nem legális forrás alatt inkább ezt értsd, nem azt, hogy a fiatal Al Capone, meg az alvilági verőlegény hajt a nővel.

2019. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Sok nő is ügyeskedik. Félig meddig adózik, másik felét elcsalja. Nagyihoz, ide-oda jelenti be a család felét, így az egy főre eső jövedelem kisebb, felszedik a szociális támogatásokat. (nem, nem kisebbségiek, falusi normális csajoktól hallottam). Eladja a fél hektáron termett paradicsomot számla nélkül stb. Ügyeskedés az megy ezerrel. Egyetemen az összes szociális ösztöndíjat is felszedik, mert papíron rászorulók, közben meg csak "ismerős volt a hivatalban aki adta az igazolást". 100% -ig tisztességes embert alig találni ma már. Az nem halad semmire ami mindig mindenben makulátlan.
2019. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

13: szerintem van különbség aközött, hogy valaki ügyeskedik, de látod mi a forrása (pl kimegy reggel a fóliába, kapál, szed, etc. majd számla nélkül eladja)


és


aközött, hogy van pénze, úgy tűnik, hogy a környezetéhez képest nem is rossz bevétele, de senkinek - beleértve a párját is -, fogalma nincs arról, hogy pár ködös mondaton kívül (“építőiparban dolgozom”, “vállalkozásom van”), mégis mi a fenét csinál.

2019. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem egyformán gondolkodnak ilyesmiről (sem), de az megfigyelhető, hogy az ilyen "kétes vállalkozóknak" legalább olyan arányban van barátnője, mint egy átlagos életet élő férfinak. Az ilyen nők általában struccpolitikát folytatnak, nem nagyon érdekli őket, hogy miből van a pénz, ameddig nincs nagyobb probléma. Egyébként is az olyan férfi aki így él, vonzóbb lesz a nők szemében. Általában talpraesettebbek, határozottabbak, a személyiségük azt tükrözi, hogy őket nem lehet keretek közé szorítani, a kapcsolataik segítségével bizonyos mértékben a törvény felett is állnak és ez igenis vonzóvá teszi őket. Az ilyen életmód hatalmat sugároz (persze itt nem a legalsó szintről beszélek), ami minden nő számára vonzó. Viszont vannak nők, akik nem szeretnék az ezzel járó kockázatokat vállalni, esetleg racionálisabb gondolkodásúak, nyugodtabb életre vágynak. Ők kerülni fogják az ilyen férfiakat.
2019. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy az ilyen kétes alakoknak mindig jobb nőik vannak mint az átlagnak és ez biztos nem lehet véletlen. sok nőt szerintem kifejezetten vonzanak.
2019. márc. 24. 11:57
 17/22 A kérdező kommentje:
Egy átlag faszi ma már megörül bármilyen igénytelen trampli nőnek is csak, hogy nője legyen. De az említett alakok mellett én mindig csak csinos nőket látok. Ez kétlem, hogy véletlen lenne...
2019. márc. 24. 12:01
 18/22 A kérdező kommentje:
És még azt is megfigyeltem, hogy manapság egyre több igénytelen, elhízott kövér és ápolatlan nőt látni viszonylag jól kinéző pasasok mellett. Ez abból adódik szerintem, hogy ma már egy átlagos anyagiakkal bíró faszi egyre kevésbé kell a nőknek, még ha aránylag jól is néz ki. Ezek az elhízott, vágósúlyban lévő bálnák persze önelégülten tolják a bevásárlókocsit a náluk sokkal jobban kinéző párjuk mellet, gondolván, hogy már úgy is megszerezték, de arra már lusták, hogy mondjuk elmenjenek kicsit edzeni, futni vagy tennének valamit az írtó hatalmas narancsbőrös seggük ellen. De persze ha már találtak egy balekot, akinek így igénytelenül is megfelelnek, akkor nem csoda, hogy nem hajszolják túl magukat a jobb külső érdekében.
2019. márc. 24. 12:22
 19/22 anonim ***** válasza:
18 ez mondjuk nem biztos, hogy igaz. Rokonságodban, baráti körödben is biztosan van aki nem egyedül él, van barátnője. Gondolom nem sutyerákok a haverjaid.
2019. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, az alap kérdésfeltevésed elég izgalmas téma volt, de ha megöldz se tudom onnan hogy sikerült a szokásos GYK-s hőt primitív “minden ronda igénytelen nônek jó pasija van, bezzeg a szegény srácok...” közhelyekig eljutnod...



F

2019. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!