Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak nem tűnik úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak nem tűnik úgy, hogy egyre több az anyagias nő manapság?

Figyelt kérdés
Sokat kezelik afféle árucikként a nőket, de ezt valahol maguknak is köszönhetik, mivel sokan csakis az anyagi háttér alapján választják meg a partnerüket és attól is teszik függővé az ismerkedést. Emiatt persze sok férfiban joggal vetődik fel az az érzés, hogy minek is kaparjon egy nő után, ha az 90%-ban úgy is az anyagi helyzet alapján fog döntéseket hozni és ha talál egy jobb anyagi helyzetű pasast, akkor könnyen rárepülhet arra. Más is hasonlóan látja ezt? Miért lettek ennyire elvtelenek a mai nők?

2019. márc. 24. 13:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
19%
Mert megtehetik nem akarnak nagyon dolgozni hercegnők
2019. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
25%
Én a nettó 120 ezres fizetésemmel örülök annak is, hogy valahogy élni tudok, nem hogy még azzal is foglalkozzak, hogy az ilyen luxus/instás stb. csajoknak még meg is akarjak felelni... Franc se fog még utánuk is koslatni, elég gond nekem a munkaadóimnak megfelelni. Valóban egyre inkább csak anyagias nők vannak, egy csóró férfit semmibe vesznek, tapasztalat. Ha nincs kocsija egy férfinak, a nők szemében egy csövesnek számít és ez sajnos nem vicc!
2019. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem az instatyúkokat kéne alapcsajnak venni és megoldódna a dolog. Vagy nem is azért nincs nőtök, mert nincs pénzetek, hanem más okból? Jaj, az nem lehet! oo


Hagyjuk már. Napi sirám letudva.

2019. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
90%
Az itteni férfiak szállóigéje: A nőknek a szépségük és a fiatalságuk az értékük, a férfiaknak a koruk és az egzisztenciájuk. Ezt kizárólag férfiak szajkózzák. Akkor miről is beszélünk? Ma már a 40-es pasik is 20-as nőt akarnak, és legtöbbször pénzt nem kímélve szerzik meg őket. Amint egy pasi jobb pozícióba kerül, vagy elkezd igen jól keresni, rögtön cseréli is le a vele egykorú feleségét egy 10-15 évvel fiatalabbra. Tehát erre van igényük a férfiaknak.
2019. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Diavolino44 ***** válasza:
87%

Nem látom, hasonlóan. Azért hiszed azt, hogy a not pénzen lehet megfogni, mert neked annyi soha nem lesz. Így könnyű arra fogni, hogy nem az én hibám, csak egyszerűen nincs pénzem.


Nem mondom, hogy nem fontos, mert legyen olyan egzisztenciád, hogy eltudod tartani magad, esetleg valamennyit félre tudsz tenni. Ha ebből egyik se teljesül, hogy tudnál egy családnak legalább a felet fenntartani.

2019. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
87%

Senki nem lett anyagiasabb, sőt. Ne viccelj már, régen KIZÁRÓLAG anyagi megfontolásból házasodtak. A szerelmet hírből sem ismerték, azzal voltak együtt akinek nagyobb birtoka vagy több állata volt. Na ez színtiszta anyagiasság.

Amit a mai nők csinálnak az nem az. Hát az én kva anyámat már tényleg, hogy olyan férfit szeretnék akinek mondjuk van egy épkézláb munkahelye és nem 10 évig kell cseszegetni meg gürizni NEKEM azért, hogy ugyan végre költözzön már el anyukától. Dolgozom, saját autóm, egyedül fizetett albim van, utazni a saját pénzemből megyek. És igen, elvárom ezt a páromtól is. Nehogy már ez hatalmas elvárás legyen. Igen, ha olyan kedvünk van tudjunk már elmenni valahova a hétvégére. Igen, tudjunk már megvacsorázni valahol ha nincs kedvünk főzni. Nem, nekem nem kell egy fillér sem a pénzéből de nem fogok összejönni egy nagy gyerekkel akinek még értelmes munkahelye sincsen. Vagy aki annyira fillérbszó, hogy nem tudok vele elmenni valahova pár napra ha úgy érezzük.

De én ezeket egyszerűen nem is tudnám elvárásnak nevezni. Ezeknek egy felnőtt ember számára teljesen alap dolgoknak kellene lennie. Nem hiszem el, hogy anyagiasnak van titulálva egy nő, ha olyan férfit szeretne maga mellé aki képes önállóan megélni.

2019. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
9%
Na, megjöttek a feministák, már nagyon "hiányoztatok" sokunknak.
2019. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
8%
2019. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Pedig a feminizmus miatt dolgozhatunk, és így nem kell a pénz miatt hozzámenni valakihez.
2019. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%
Milliomodik napi rinya szánalom.
2019. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!