Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak nem tűnik úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak nem tűnik úgy, hogy egyre több az anyagias nő manapság?

Figyelt kérdés
Sokat kezelik afféle árucikként a nőket, de ezt valahol maguknak is köszönhetik, mivel sokan csakis az anyagi háttér alapján választják meg a partnerüket és attól is teszik függővé az ismerkedést. Emiatt persze sok férfiban joggal vetődik fel az az érzés, hogy minek is kaparjon egy nő után, ha az 90%-ban úgy is az anyagi helyzet alapján fog döntéseket hozni és ha talál egy jobb anyagi helyzetű pasast, akkor könnyen rárepülhet arra. Más is hasonlóan látja ezt? Miért lettek ennyire elvtelenek a mai nők?

2019. márc. 24. 13:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
91%

30#

Vagy lehet, hogy azért idegesek a nők, mert idegesítőek vagytok.

[link]

2019. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
90%

Nem; nekem az tűnik fel, hogy egyre több az életképtelen, a huszas évei végén lévő, vagy 30on túli férfi, akik még mindig nem találták ki hogy mit akarnak kezdeni magukkal, ambíciójuk semmi sincs, és éppencsakhogy elvegetálgatnak, amíg "eldöntik, hogy mi legyen", ezek a férfiak pedig imádják a pénztelenségre fogni, hogy a nők nem vonzódnak hozzájuk.


Nem azt mondom, hogy te is iylen vagy, kérdező, de ha tele van a net azzal, hogy "jaaaj de felszínesek és pénzéhesek a mai nők" akkor könnyű kézpénznek venni, hogyez így is van. Legközelebb meg már attól elkezdesz gyanakodni egy nőre, ha az elfogadja, ha felajánlanak neki egy meghívást egy kávéra.

2019. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok ideges.De akkor mondjátok már meg,hogy ki számít pénzéhesnek.Komolyan.
2019. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
88%

Az egész jelenség abból származik, hogy a nőknek is lehet már szép karrierje meg jó fizuja. És ugyan miért jönne össze egy jól kereső nő egy olyan férfival, aki azt se tudja mit akar kezdeni az életével és minimálbéren tengődik anélkül, hogy ki akarna törni ebből az állapotból. Egy nő aki meg tudja teremteni magának az alap feltételeket, meg némi luxust tényleg miért jöjjön össze olyan pasival, akinek semmilyen célja vagy eredménye nincsen? Ugyan így hülye az a céltudatos, feltörekvő férfi is aki eltart valami érettségivel is alig rendelkező cicababát.

Szóval ha az anyagiasságnak számít, hogy nem érem be kevesebbel annál, mint amit én is elértem már akkor igen, anyagias vagyok. Szerintem ez csak azokat zavarja akik tényleg az alapvető minimumot nem tudják biztosítani, mondjuk hogy belead a rezsibe, van megtakarítása meg halad valamerre az életével. Hidd el, hogy az a csaj aki életében nem látott még 20 ezer forintot egyben el fog ájulni attól is, ha valaki egyáltalán dolgozik. De egy normális, dolgozó, céltudatos nőnek ne kelljen már ettől hanyatt esni.

2019. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
95%

"Miért ilyen idegesek az itteni válaszoló nők az ilyen kérdések láttán, amennyiben szerintük tényleg nincs igaza a kérdezőnek? Csak nem azért, mert valójában legbelül tudják, hogy a kérdezőnek mégis csak igaza van, és szembesülnek a nők saját magukkal?..."


A 12. válasz volt az enyém.

Véleményemet írtam le, ennél jóval több kell, hogy ideges legyek. Sajnos volt szerencsém megismerkedni egy ilyen kisfiúval, és nem, nem kérek belőletek!

40 éves létére sóvárgott a max 20 éves nők után, és persze, hogy a legnagyobb problémája az volt, hogy ha lenne pénze feltudná szedni. Ez csak egy kiemelt részlet, mellé párosul az önócsárolás úgy, hogy ott állok mellette.

Az ilyen kisfiúk nem párkapcsolatra valók, egy helyben toporognak és siránkoznak. Ilyennel mit csináljunk?

Nap mint nap rengeteg kapcsolat születik és megy tönkre, el kellene gondolkozni végre, mert kapcsolatban nem csak a pénzes emberek vannak.

A mostani barátom sem pénzes, viszont férfiként tudok ránézni, nincs rinya, ő is rak a kapcsolatunkhoz nem elvesz belőle ( érzelmi részére gondoltam).

2019. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
95%
nem hiszem, hogy ez kizárólag annak köszönhető, hogy a nők is építhetnek karriert és lehetnek önfenntartók. mint korábban valaki már megjegyezte, régen a házasság az anyagiakról szólt, nem a szerelemről meg érzésekről, mint ma. egy kölcsönösen előnyös szövetség volt, amibe a férfi adta a házat és a pénzt, a nő meg vezette a háztartást, főzött, mosott, takarított, és nevelte az utódokat. de ennek az előfeltétele volt az, hogy a férfinek legyen pénze. akinek régen nem volt pénze, annak sokkal rosszabbak voltak az esélyei. tehát azok a mai férfiak, akik 30on túl is mamahotelben laknak, hébehóba talán eljárnak dolgozni, de 2 hétnél tovább nem bírják egy helyen, azok régen se lettek volna sikeresek házasság terén, és ma sem azok. nyilván az se segíti az ügyüket, hogy ma már egy nő is tud anyagilag független önálló életet élni, így méginkább nem elégszenek meg a lusta életképtelen 30as gyerekekkel. nyilván tényleg vannak olyan nők, akik azért keresik a párkapcsolatot, hogy eltartsák őket. de én úgy veszem észre, hogy ők kevesen vannak.
2019. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
94%

Amíg a férfiak a nőket a koruk és a külsejük miatt kategorizálják addig nincs miről beszélni..azt írod h a nő lecseréli a férfit aki jobb anyagiakat biztosít, akkor nők mit mondjanak akik megcsalva meg eldobva vannak x év után mert kell a fiatalabb szebb??ugyan az pepitában..miért akarjon egy nő szegény férfit amikor egy-két gyerek után úgyis lecserélik fiatalabbra? Ez nem "elvtelen" neked? "Miért lettek a férfiak ilyen elvtelenek?"(irónia)

Sok nő nem hisz a sírig tartó házasságban ma már és úgy van vele h akkor inkább a gazdag cserélje le akitől jó életet és biztos anyagiak is remélhet váláskor..szóval ez az elmélet..ez a szélsőséges női oldal ami a tied ellenpólusa.. ugye milyen visszás?

Lehet panaszkodni h van ilyen de hála istennek az ember többsége nem ilyen és van még remény..hiszek benne..vannak tiszta szerelmek és szeretett teljes kapcsolatok.


Azért azt sem felejtsük el h sok férfi akar magának feleséget "venni", mert egyszerűbb neki a nőknek is hisz jó élethez jutnak..a zsák a foltját elv..

2019. márc. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
4%
Kezdjük azt hogy a legtöbb nő hiába hiszi nincs aranyásói képessége. Egy cipőből meg egy pulcsiból becsülik meg ( vagy inkább próbálják kitalálni) a hapsi fizuját meg vagyonát....agymenés. Amit én látok hogy szüleink idejében a nagyjából egykorú fiú-lány összeállt megteremtették közösen évek során ami kellett: lakás autó nyaraló és ez is egyféle kapocs lett köztük. Ma fiatal nőnek lenni voltaképpen egy belépő a földi mennyországba. Ők ezt ki is használják és egyből a tutiba igyekeznek beleülni.Elvannak a 20 évvel idősebb pasival ha az a tenyerén hordozza vagy a kivételes jómódú ficsúr egyik nőjeként akivel az szimultán foglalkozik. Tudja persze hogy ez nem kecsegtet komoly dologgal( család, gyerek) de a vele egykorú szomszéd srácot elküldi hogy majd akkor jöjjön vissza ha “ezt azt” tud nyújtani addig ő lazul és elvan mással ideiglenesen.
2019. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
77%
Én szívesen megteremtettem volna huszonpár évesen a dolgokat valakivel közösen, ha lett volna olyan, aki partner ebben, de a korosztályom abban az időben kalandozni akart meg bulizni, eszük ágában sem állt lecövekelni és családot alapítani valakivel. 30 fölött már saját lakással (nem a szüleim tolták alám, magam kerestem meg a rávalót), stabil munkával, több, mint 10 év munkatapasztalattal nem a nulláról akarok valakivel közösen összehozni olyan dolgokat, amiket én már összehoztam, de valaki meg még ennyi idősen kap észbe, hogy nincs megtakarítása...
2019. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!