Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kap még egy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kap még egy átlag alatti nő is csomó levelet társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert ott sok a kiéhezett férfi
2019. márc. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Igen? Miért megy fel oda ennyi kiéhezett férfi? Sose értettem... Szinte lehetetlenség akár nőnek akár normális férfinak társkeresőn ismerkednie...
2019. márc. 25. 06:37
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Mert sok pasi csak a gyors, ingyen numerát keresi.


A naiv nők pedig elhiszik, hogy a kereső legjobb 3-4 pasija hajt éppen rájuk, azt hiszik megfogták az isten lábát, így aztán nem sokat teketóriáznak, hogy az ágyába vessék magukat. 2-3 ilyen “kaland” után meg megállapítják, hogy minden pasas mocsok.



A megoldás egyszerű, ki kell szűrni a pina bubusokat, és akkor egy idő után nem fognak mindenkire ráirni, mert nem kapnak meg mindenkit 5 perc alatt

2019. márc. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Mellesleg nincs olyan, hogy átlag alatti nő!


Mindenkinek más típus jön be.


Én pl szeretem, ha egy nőnek sportos/vékony állata van, de tetszenek a karakteresebb arcvonások pl. Több olyan párom volt, akit az ismerősök átlag alatti, szürke kisegérnek tituláltak, szerintem meg gyönyörűek voltak.


Egyik haverom meg csak a baba arcú nőkre bukik, nem gond neki, ha a lányon van pár kiló plusz.


Objektíven nézve sem a neki, sem a nekem tetsző nők nem tökéletesek, sokaknak átlag alattiak, mégis nekünk ilyen-olyan okból bejönnek.

2019. márc. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert egyrészt a férfiak ízlése különböző, másrészt minden társkeresőn minimum ötször annyi a férfi, mint a nő.
2019. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Azért kapnak ott több levelet, mert minden gyökér, aki irl meg se mukkan, ott nagypofával ontja a levelet.

A rengeteg levél jó része "sya dugunk?" Dickpic, házas pasik panaszai, és előre megírt sablonlevelek (olyasmik amik a kinézetem dícsérik, miközben nem volt még fent képem :D )

De a legemlékezetesebb az egy love.hus eset volt. Voltak durvábbak, de ez megmaradt bennem.

Rámírt az illető chaten, egyértelműen alkalmi numerát keresve, én pedig igyekeztem korrekten közölni, hogy nem egymást keressük, és sok sikert kívántam. Másnap húsznál több üzenet várt az illetőtől, a legtöbbje erotikusnak szánt üzenet, képmegosztók linkjei (dickpic) aztán az egész átfordult utálkozásba (most nézem, 65kiló vagy! Dagadt kurta) stb-stb.

Rengeteg a creep interneten.

2019. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg sok pasi úgy van a társkeresővel, hogy minél több nőnél bepróbálkoznak, annál nagyobb az esélye, hogy összejön valami. Sokan csinálják azt Tinderen is, hogy mindenkit jobbra húznak, aztán ha nagyon nem jön be a csaj, mégis match lett, akkor legfeljebb kitörlik.
2019. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!